HSBC’den İhtiyaç Kredisi

Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde; gerek kıyafet, gerek mobilya, gerek dekorasyon, gerekse tatil masrafları gibi bir çok harcama kapımızı tıklatmaya başladı bile. Siz de tüm bu masraflar ile ekonomik bir şekilde başa çıkmak istiyorsanız, HSBC aylık yüzde 1,26’dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi temin edebilirsiniz.

HSBC, yaz dönemi içerisinde oluşabilecek acil nakit ihtiyaçlarınız için hızlı ve pratik olarak onaylanan ihtiyaç kredisi sunuyor. 48 aya kadar vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygununu tercih edebilme olanağını sunan HSBC Bankası, 40 bin Türk Lirası’na kadar olan ihtiyaçlarınız için kredi olanağı tanıyor.

HSBC Bankası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

HSBC Bankasından alt limiti bin Türk Lirası, üst limiti 40 bin Türk Lirası olan ihtiyaç kredisini, aylık yüzde 1,36 oranındaki faiz ile birlikte 48 aya kadar vadelendirerek temin edebilirsiniz.

Temin edeceğiniz 15 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için, 48 ay vade seçeneğini tercih ettiğiniz aylık taksit tutarınız 454 Türk Lirası’na, 36 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık taksit tutarınız 555 Türk Lirası’na ve 24 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık taksit tutarınız 761 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Siz de T. C. kimlik numaranızı gösteren nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaportunuzun aslı ve fotokopisi, gelir durumunuzu gösteren belgeniz ve ikâmet adresinizi gösteren son bir kaç ay içerisinde düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturanız ile birlikte HSBC’nin size en yakın şubesini ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarına göz atarak acil nakit ihtiyacınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için, internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.