İkinci El Taşıt Kredisi İş Bankası’nda!

İş Bankası, ikinci el taşıt almak isteyen vatandaşlara da destek oluyor. İş Bankası’ndan taşıt kredisi kampanyası uyarınca likidite desteği alarak ikinci el otomobil satın almak isteyen vatandaşların tek yapması gereken; ikinci el taşıt kredisi başvurusu.

İş Bankasından nakit desteği alarak ikinci el araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar; azami 5 yaşına kadar olan araçlar için kredi kullanma olanağına sahiptirler. Banka daha yaşlı araçlar için finansman imkânı sunmamaktadır.

Faiz Oranı Aylık Yüzde 1,25!

İş Bankası ikinci el taşıt kredisi kampanyası ile azami 100.000 Türk Lirasına kadar likidite edinmek mümkün.  Kredi kampanyası dahilinde banka tarafından müşterilere aylık yüzde 1,25 faiz oranı uygulanmaktadır. Müşteriler alacakları kredinin geri ödemesini 48 aya kadar vadelendirerek yapma hakkına sahiptirler.

İş Bankası’ndan ikinci el otomobil alımı için 50.000 Türk Lirası kredi kullanan müşteri; 48 ay boyunca 1.470 Türk Lirası taksit ödemesi yapacaktır. Müşterinin borcu bittiğinde bankaya yaptığı geri ödeme tutarı 75.500 Türk Lirası olacaktır. Yani 4 yıl sonunda yapılan faiz ödemesi 25.500 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir.

İş Bankası ikinci el taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerinden dosya masrafı talep etmektedir. Kullanılan kredi tutarının binde beşi oranındaki bu masraf, kredi tahsis ücreti olarak müşteriye yansıtılmaktadır. Bankadan ikinci el taşıt kredisi kampanyası dahilinde 50.000 Türk Lirası finansman edinen müşteri; 250 Türk Lirası masraf ödemesi yapacaktır.