İmzasız, Kefilsiz, Evden Başvuru İmkanı ile Anında Kredi QNB Finansbank’tan!

QNB Finansbank, hem internet bankacılığı kanalı ile hem de cep şubelerinden hızlı bir şekilde evrak, imza ya da kefil talep etmeden anında başvuru yapılabilinen ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi.

Anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen QNB Finansbank,  müşterilerini yormadan, bankada saatlerce sıra beklemeden anında başvuru yapabilecekleri ve aynı zamanda da avantajlı faiz oranları uygulayarak finansman desteği veriyor. QNB Finansbank anında ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,33’ten başlıyor. Faiz oranları kişilerin kredi notuna göre değişkenlik gösteriyor. Yüzde 1,33 ile yüzde 1,80 arasında değişen faiz oranları ile 4 yıla kadar uzanan ödeme imkanı sağlayan banka, kampanya kapsamında 35 bin TL’ye finansman veriyor. Minimum kredi limiti ise 1.000 TL olarak belirlenmiştir. 35 bin TL’de daha yüksek tutarlarda finansman temin etmek isteyenlerin banka şubelerine, yanlarına gelir belgelerini de alarak ziyaret etmeleri gerekiyor.

Kredinin teminatı için müşterilerinin kredi geri ödemelerinde sigorta yaptırmalarını isteyen banka, dosya masrafları içinde müşterilerinin aldıkları finansman miktarının binde beşi kadar tahsis ücreti tahsil etmektedir.


7.500 TL Anında Kredi

QNB Finansbank’tan 4 yıl vadeli ödeme planı işe 7 bin 500 TL finansman temin eden kişilerin aylık kredi ödemesi yüzde 1,33 oranında faiz uygulandığı zaman  224,85 TL, vade sonunda ödeyecekleri toplam tutar ise 10 bin 792,94TL olarak hesaplanmaktadır. Ancak kişilerin findeks kredi notu çok düşükse uygulanan faiz oranı yüzde 1,80 olur ve aylık kredi ödemesi 252,54 TL, vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 12 bin 122,03x TL olmaktadır.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 31 Aralık 2017 Pazar  günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/kredikolay-ihtiyac/online-kredi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.