ING Bank Taşıt Kredisi’nde Mayıs Kampanyası!

ING Bank, taşıt kredisinde KKB skorunuza özel olarak sunduğu faiz oranları eşliğinde hayalinizdeki otomobilinize sahip olmanıza olanak sağlıyor. İşte ING Bank’ın taşıt kredisi kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar!

ING Bank sunduğu taşıt kredisi ile birlikte hem sıfır kilometre, hem de ikinci el otomobiller satın almanıza olanak sağlıyor. Aylık yüzde 1,04’ten başlayan oranlarda faiz olanağı sağlayan ING Bank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobili satın almanıza ve rahat bir ödeme planı ile birlikte kredi ödemenizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Sıfır kilometre otomobiller için temin edilecek kredi tutarını proforma fatura üzeirnden hesaplayan ING Bank, ikinci el otomobiller için temin edilebilecek kredi tutarı için de otomobilin kasko değerini baz alarak hesaplama yapıyor.

Taşıt kredisi başvurusu aşamasında herhangi bir kefil talebinde bulunmayna ING Bank, satın alacağınız otomobil üzerine ipotek tesisi sayesinde teminatı sağlayıp, kredinizi temin ediyor.

Satın alacağınız otomobil ile alakalı belgelere ek olarak nüfus cüzdanınız, ehliyetiniz ya da pasaportunuz, gelir durumunuzu gösteren güncel gelir belgeniz ve güncel ikâmet adresinizi belgelemek maksadıyla son 3 ay içerisinde düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz, telefon faturalarından bir tanesi ile birikte size en yakın ING Bank şubesine giderek taşıt kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun taşıt kredisini bulabilirsiniz.