İş Bankası’ndan Anında Kredi Kampanyası!

Türkiye İş Bankası, düzenlediği Anında Kredi kampanyası ile birlikte İşCep ya da internet şubesi üzerinden gerçekleştireceğiniz ihtiyaç kredisi başvurularında ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor.

Şubeye gitmeden, online bir şekilde ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlayan Türkiye İş Bankası, 25  bin Türk Lirası’na kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınızı 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile taksitlendirerek temin etmenize olanak sağlıyor. Avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranlari ile birlikte temin edeceğiniz kredi için ödeme olanı oluşturan Türkiye İş Bankası, internet şubesi ve İşCep mobil uygulaması üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirip; kefilsiz, belgesiz ve imzasız bir şekilde kredinizi çekmenize olanak sağlıyor.

Haftanın her günü, her saati anında onay sistemi ile ihtiyaç duyduğunuz kredi desteğini sağlayan Türkiye İş Bankası, 48 aya kadar uzayan taksit dönemi seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih ederek kredi ödemelerinizi uzun bir vadeye yayarak gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.


Türkiye İş Bankası 10 Bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Ödeme Planı

İnternet bankacılığı ya da İşCep uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi için 24 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık yüzde 1,29 oranında ihtiyaç kredisi faiz oranları uygulaması gerçekleştiren Türkiye İş Bankası, aylık 502 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile kredi ödemelerinizi yapmanıza olanak sağlıyor.

Bu ödeme planı, Kredi Haberi ziyaretçileri için 25 Ağustos 2017 Cuma günü aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla hazırlanmıştır.

http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/aninda-kredi/Sayfalar/aninda-kredi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek, bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi ürünlerini inceleyebilirsiniz.