İş Bankası’ndan “Maaşım İş Bankası’nda” Kredisi Kampanyası

İş Bankası yeni yılın ocak ayında başlattığı „Maaşım İş Bankası’nda Kredisi“ kampanyası ile maaşını İş Bankası’ndan alan maaş anlaşmalı ve emekli müşterilerine avantajlı koşullarla finansman sağlıyor.  Uygun faiz oranları ve uzun vade süresi ile kredi kullanabileceğiniz kampanya 31 Ocak 2017 tarihinde sona eriyor.

İş Bankası söz konusu ihtiyaç kredisi dahilinde 48 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. Aylık 1,14’ten başlayan faiz oranları ile finansman sağlayan müşteriler uzun vade avantajı ile kredi geri ödemelerini sıkışmadan yapabilmektedirler. Bahse konu kredi kampanyası kapsamında uygulanan faiz oranları kullanılan kredi miktarına göre ve müşteri özelinde farklılık gösterebilmektedir.

Aylık Yüzde 1,18’den Başlayan Faiz Oranları!

25 bin Türk Lirası’na kadar sağlanan finansmanlarda banka aylık yüzde 1,18 faiz oranı uygularken, 25 bin Türk Lirası üzerinde kredi kullanan müşteriler aylık yüzde 1,14 faiz oranından faydalanabilmektedir.

İş Bankası’ndan “Maaşım İş Bankası’nda” Kredisi Kampanyası dahilinde kredi kullanabilmek için İş Bankası şubelerinden başvuru yapılabildiği gibi, İş Bankası İnternet ve Mobil Şube’den, İş Bankası Telefon Şubesi’nden ya da SMS yolu ile başvuru yapabilmektelerdir. Maaşım İş Bankası’nda Kredisi kampanyası uyarınca banka kredi tahsis ücreti tahsil etmekte olup, hayat sigortası yapılmasını da talep etmektedir.

Söz konusu kampanya dahilinde 5 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri, 12 ay vade ile kredi kullanmış ise aylık yüzde 1,18 faiz oranından yararlanacaktır. Müşteri aylık 456 Türk Lirası taksitlerle toplamda 5 bin 472 Türk Lirası finansman geri ödemesi yapmış olacaktır. Ayrıca banka 25 Türk Lirası dosya masrafı tahsil edecektir. 36 ay vade ile 25 bin Türk Lirası kredi kullanan müşteri ise aylık yüzde 1,14 faiz oranından yararlanacaktır. Aylık 884 Türk Lirası taksitlerle toplamda 31 bin 827 Türk Lirası civarında geri ödeme yapmış olacaktır. Banka 125 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir.