İş Bankasından 1,15’ten başlayan Sonbahar Kredisi

İş Bankasından %1,15’ten başlayan Sonbahar Kredisi

Türkiye İş Bankası 1300’ü aşmış şubesi ve güler yüzlü çalışanları ile 1924 yılından bu yana hizmet vermektedir. Birçok kredi imkânı sunan İş Bankası, Sonbahar için de müşterilerine yeni bir kredi daha sunuyor. İhtiyaç kredisi almak isteyen müşteriler internet üzerinden veya cep telefonlarından kısa süre içinde bu krediye sahip olabiliyorlar. İş Bankası %1,15’ten başlayan faiz oranlarıyla müşterilerine 48 aya kadar vade seçenekleriyle İhtiyaç Kredisi sunuyor. Geçtiğimiz ay başlamış olan bu krediden yararlanmak isteyenler için son gün ise 30 Kasım 2016.

Geçtiğimiz ay başlayan ve 30 Kasım 2016 tarihine kadar devam edecek olan İş Bankası Sonbahar Kredisi müşterilerine avantajlı kredi fırsatı sunuyor. Minimum 5.000 TL ve maksimum 50.000 TL olan kredide faiz oranı ise %1,15’ten başlıyor.Kredinin Azami Vadesi 48 Ay

Türkiye İş Bankası’nın bu kredisine Banka’nın internet şubelerinden, bankamatiklerinden, telefon şubesinden,  İşCep veya İşTablet’ten başvurabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzdan hızlıca başvuru yapmak için aralarında boşluk bırakarak, NAKİT, T.C. KİMLİK NUMARANIZ, İSTEDİĞİNİZ KREDİ TUTARI ve AYLIK GELİRİNİZİ yazıp, 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kısa mesaj GSM operatörleri tarafından 1 SMS olarak ücretlendirilmektedir.

Sonbahar Kredisi’ne istediğiniz kanaldan başvuru yapabilirsiniz. Hangi kanaldan başvuru yaparsanız yapın, kredi başvurunuzun cevabı anında cep telefonunuza gelecektir. Bu sayede kredinizin onaylanıp onaylanmadığını kısa süre içerisinde öğrenmiş olacaksınız.

Başvuracağınız kredi tutarını 25.000 TL olarak seçerseniz, ister 36 ister 48 ay vadeyle geri ödeyebilirsiniz. 36 ay vade seçmeniz durumunda aylık taksit tutarınız 886 TL olacaktır. Toplam da ödenecek anapara ve faiz tutarı ise 31,891 TL’dir. Eğer 48 ay vade ile bu krediyi almak isteseniz toplamda ödeyeceğiniz anapara faizi ile birlikte 34,354 TL’dir. Aylık taksit olarak ise bankaya ödemeniz gereken tutar 716 TL olacaktır.

Kredinin Azami Vadesi 48 Ay

Bankadan %1,15 faiz oranıyla alacağınız Sonbahar İhtiyaç Kredisi’nin azami tutarı 50,000 TL ve azami vadesi 48 aydır. Bu kredide aylık taksit tutarları ve geri ödemeler bir ay sonra başlayacak şekilde hesaplanmıştır. Kredi için Kefil şartı aramayan İş Bankası gerekli gördüğü takdirde kefil talep edebilecektir. Kredi tutarına göre ise tahsis ücreti değişiklik gösterebilir. Söz konusu olan ücrete ise BSMV dâhil değildir. Ayrıca sigorta primi 35 yaş üzerinden hesaplanmıştır. Kredinin tutarı ve vadesi müşterinin yaşına göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca yıllık maliyet oranından sigorta tutarı hariçtir. Banka 30 Kasım 2016 tarihine kadar kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir