Konut Kredisinde ING Bank Kampanyası!

ING Bank, ev sahibi olma hayali kuran bireyler için en uygun ödeme planını içeren konut kredisi kampanyasını sunuyor. İşte ING Bank konut kredisi kampanyasına dair merak edilebilecek tüm detaylar!

Her KKB skoru için farklı bir faiz oranı uygulaması yapan ING Bank, konut kredisi kampanyası dahilinde de her bütçeye özel bir ödeme planı uygulaması yapıyor.

Eğer geliriniz sabitse ve ödemelerinizin ve faiz oranınızın sabit kalmasını talep ediyorsanız, eşit taksitli ING Bank konut kredisinden faydalanarak, ödemelerinizin şimdiden ne miktarda olacağını bilebilirsiniz.

Eğer ki ödeme planınızı özgür bırakmak ve bütçeniz dahilinde aylık ödemeler yapmak istiyorsanız eşit ana para ödemeli ING bank konut kredisi türünden faydalanabilir, ana para üstünde kalan miktarın ödemesini kişisel bütçenize göre belirleyebilirsiniz.

Eğer ki satın alacağınız konut için temin edeceğiniz konut kredisi ödemesinin taksitleri giderek artsın ya da giderek azalsın, ara dönemler içerisinde de ara ödemeler yapmayı düşünüyorsanız ara ödemeli ING Bank konut kredisinden faydalanabilirsiniz.

Kredi başvurusu aşamasında herhangi bir kefil talebinde bulunmayan ING Bank, satın alacağınız konut üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek konut krediniz için gerekli olan teminatı sağlayarak kredinizi temin ediyor.

Siz de hayalini kurduğunuz eve bir an önce sahip olmak için size en yakın ING Bank şubesini ziyaret ederek konut kredisi başvurusunu gerçekleştirebilir ya da internet sitemizde yer alan krediler kategorisindeki konut kredilerini inceleyerek size en uygun konut kredisini bulabilirsiniz.