Kuveyt Türk Katılım Bankası Kredi Notuna Göre Tüketici Finansmanı

Kuveyt Türk Katılım Bankası ihtiyaçlarınıza yönelik finansman imkanları sunuyor. „Tüketici Finansmanı“ ürünü ile avantajlı koşullar sunan banka, müşterinin kredi notuna göre kar oranlarıyla likidite sağlıyor.

Azami Vade 48 Ay!

Kuveyt Türk Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kampanyası dahilinde azami vade süresini 48 ay olarak belirlemiştir. Finansman dahilinde 3 ila 48 ay arasında vadelendirme yapılabilmektedir. Tüketici finansmanı kar oranları aylık yüzde 1,30’dan başlamakta olup, müşterinin kredi skoruna göre değişmektedir.

İhtiyaç finansmanı kapsamında likidite sağlamak isteyen müşterinin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notu bin 800 ve üzeri olan müşteriler aylık yüzde 1,30 kar oranından faydalanacaktır. Kredi skoru bin 699 ile bin 800 arasında olan müşteriler aylık yüzde 1,34 kar oranından faydalanırken, aylık yüzde 1,40 kar oranı kredi notu bin 599 ile bin 700 arasında olan müşterilere uygulanacaktır. KKB notu bin 399 ile bin 600 arasında olan müşteri aylık yüzde 1,42 kar oranı ile finansman sağlayabilir iken, KKB notu bin 400’ün altında olan müşteriler ise aylık yüzde 1,44 kar oranından faydalanarak likidite sağlayabilmektelerdir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası bahse konu ihtiyaç finansmanı dahilinde sağlanan likidite tutarının binde 5’i oranında finansman tahsis ücreti talep etmektedir. Finansman kapsamında banka hayat sigortası yapılmasını talep edebilmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteriye ait olup, müşterinin yaşına, cinsiyetine; kullanılan kredinin vadesine ve kar oranına göre farklılık arz etmektedir. Finansman dahilinde 10 bin Türk Lirası likidite sağlayan müşteri, 48 ay vade ve aylık yüzde 1,30 kar oranı ile finansman sağlamış ise likiditenin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 20,41 olacaktır.

Müşteri yaklaşık 299 Türk Lirası taksitlerle finansman geri ödemesini tamamlayacaktır. Müşteri özelinde farklılık gösteren kar oranlarını ve diğer kampanya koşullarını öğrenmek üzere Kuveyt Türk Katılım Bankası şubelerine uğrayabilirsiniz.