Odeabank’tan Her Bütçeye Farklı Konut Kredisi!

Odeabank, ihtiyaçlarınıza uygun çözüm üretmek adına birçok konut kredisi kampanyasını aynı anda düzenleyerek, ihtiyacınız olan finansmana çözüm üretiyor. Ödeme planınızda farklılıklar yaratacak önemli değişiklikler barındıran kampanyalardan, bütçeniz için en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

120 aya varan vade seçenekleri içeren Odeabank Konut Kredisi Kampanyaları, ev sahibi olmak yönünde kurduğunuz hayali gerçeğe taşıyor. Eğer bir eve sahipseniz, ikinci eviniz için konutun yüzde 100’üne finansman sağlayan Odeabank, tek bir eviniz olması halinde ise ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar finansman sağlayarak hayalinizi gerçeğe taşımanızda yardımcı oluyor.

Standart Mortgage Konut Kredisi, İndirimli Mortgage Konut Kredisi, Ödeme Planını Kendin Belirlediğin Mortgage Konut Kredisi, Merdiven, Ara Ödemeli, Transfer Mortgage kredileri gibi her bütçeye ve her duruma özel konut kredisini Odeabank’tan temin edebilirsiniz. Örneğin, standart mortgage kredisindeki faiz oranını düşürmek için belirli bir  oranda komisyon ödemeyi kabul ederk kredi türünüzü indirimli mortgage konut kredisine çevirebilirsiniz. Ya da ara ödeme yapmak istiyorsanız, ara ödemeli mortgage konut kredisini tercih edebilirsiniz. Sahip olduğunuz bir konut varsa ve bu konutu satarak yeni bir ev almak istiyorsanız da, sahip olduğunuz evi satacağınızı belirterek, ara ödemede komisyon ödemediğiniz Ev Değiştirenlere Mortgage Konut Kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Odeabank’tan konut kredisi temin etmek için size en yakın Odeabank şubesini kimliğiniz, gelir belgeniz ve satın almak istediğiniz konutun tapusunun fotokopisi ile birlikte ziyaret edebilirsiniz.

Güncel konut kredisi kampanyalarına göz atarak bütçeniz için en uygun konut kredisini bulmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.