QNB Finansbank’tan 8 Yaşına Kadar Olan Araçlara da Kredi İmkanı

QNB Finansbank’tan ikinci el araç almak isteyenlere adeta müjde niteliğinde bir haber geldi. Sıfır kilometreden azami 5 yaşına kadar olan araçlara kredi imkânı sunan banka, artık 8 yaşına kadar olan araçlara da kredilendirme olanağı tanımıştır.

Azami 5 yaşına kadar olan araçlarda 48 aya kadar vadelendirme olanağı tanıyan QNB Finansbank, 6-8 yaş arası taşıtlarda ise araç yaşıyla vade toplamı 10 yılı geçmemek kaydıyla vadelendirme imkânı sunmaktadır.

Sıfır Kilometre Araçlarda Faturaya Göre, İkinci El Araçlarda Kasko Bedeline Göre Kredilendirme!

QNB Finansbank sıfır kilometre araçlarda fatura bedelinin 50.000 Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde 70, bu meblağı aşan kısmı için ise yüzde 50’si kadar kredilendirme olanağı tanımaktadır. 2. el araçlarda içinse kasko değeri baz alınmakta olup, aynı oranlar üzerinden hesaplama yapılarak kredi kullanmak mümkündür.

QNB Finansbank müşterilerine kullandıkları kredinin binde beşi oranında kredi tahsis ücreti yansıtmaktadır. Ancak banka kredi masraflarını da taşıt kredisi ile aynı vade ve faiz oranından taksitlendirme olanağı tanımaktadır. Bu sayede müşteriler çektikleri krediye bir kesinti olmadan ulaşma imkânına kavuşmaktadırlar.

Taşıt kredisi kullanan müşteri tercihine göre sabit, esnek ya da anapara ertelemeli ödeme seçeneklerinden birisini kullanarak edindiği finansmanı zorlanmadan geri ödeme şansına sahiptir.