Türk Ekonomi Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu ve Faiz Oranları

Türk Ekonomi Bankası (TEB) hayalini kurduğunuz otomobil için çekeceğiniz taşıt kredisini 48 aya kadar vadelendirmenize olanak sağlıyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) düzenlediği taşıt kredisi ürünü ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Otomobil satın alım aşamasında gerekli finansman için 48 aya kadar vadelendirme olanağı sunan Türk Ekonomi Bankası, bu sayede ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Türk Ekonomi Bankası’ndan taşıt kredisi temin etmek için nüfus cüzdanınızı ya da sürücü belgenizi, çalışma durumunuza göre düzenlenen gelir belgenizi, ikâmet ettiğiniz adresi gösteren belgenizi ve satın alacağınız otomobile ait belgeyi (proforma fatura ya da ruhsat fotokopisi) yanınızda bulundurarak size en yakın TEB şubesinden taşıt kredisi için kredi başvurusu yapabilirsiniz.

20.000 Türk Lirası Taşıt Kredisi Ödeme Planı ve Faiz Oranları

Türk Ekonomi Bankası ödemelerinizi 48 aya kadar uzatmanıza olanak sağlıyor. Hem sıfır, hem de ikinci el araç satın alım aşamasında ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlayan Türk Ekonomi Bankası (TEB) 20 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi ürünü için 36 ay vade seçeneği ile ödeme planı talep etmeniz halinde aylık yüzde 1,45 oranında taşıt kredisi faiz oranları uygulaması gerçekleştiriyor.

TEB’den 36 ay vade seçeneği ile 20 bin Türk Lirası tutarında çekeceğiniz taşıt kredisi için uygulanacak aylık yüzde 1,45 oranındaki taşıt kredisi faiz oranları ile ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 737,61 Türk Lirası’na denk gelmektedir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 20 Kasım 2017 Pazartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.