QNB Finansbank’tan Avantajlı Faiz Oranlarıyla Taşıt Kredisi!

QNB Finansbank, otomobil satın almak müşterilerine özel uygun faiz oranları ve avantajlı geri ödeme planlarıyla taşıt kredisi sunuyor.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi

QNB Finansbank, otomobil satın almak isteyen müşterilerine özel 48 ay vadeye kadar uzanan geri ödeme planlarıyla taşıt kredisi sunuyor. Uygun faiz oranları uygulayan banka, kredi masraflarını, kredi faiz oranlarını ve vadesi üzerinden taksitlendirme imkanı sağlıyor. Ödeme planları oluşturulurken müşterilerin bütçelerine göre hazırlayan banka, her ay eşit tutarlı kredi ödemelerine ek olarak esnek ödeme planları da sağlıyor.

QNB Finansbank taşıt kredisi sadece Türk Lirası cinsinden kullandırılıp, aynı zamanda yalnızca binek ve hafif ticari araçlar için kullandırılmaktadır. Kredi kapsamında kişilerin teminat göstermeleri istenip, 0 kilometre ve 5 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için finansman verilmektedir. 6 ile 8 yaş arasındaki otomobillerde ise araç yaşı ile vadesinin toplamının 10’dan fazla olmaması gerekmektedir. Yeni araç alımlarında nihai faturanın, ikinci el araçlarında ise fatura değerinin 100.000 Türk Lirasına kadar olan kısmında yüzde 70’i kadar, 100 bin Türk Lirasından fazla olan kısmı ise için geriye kalan kısmının yüzde 50’si kadar kredi verilmektedir. Kredi faiz oranları ise yüzde 2,55’den başlamaktadır.

Kredi başvuruları banka şubelerinde yapılıp, başvuru sırasında tüm müşterilerin yanlarında kimlik belgelerini, ikametgah belgelerini ve maaş bordrolarını getirmeleri gerekmektedir. Buna ek olarak yeni araç alacakların niha fatura, ikinci el araç alacakların ise ruhsat fotokopisi getirmeleri gerekmektedir.

Bu kredi kampanyasına ait bilgiler 18 Aralık 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.