QNB Finansbank’tan Yaza Arabasız Girmek İstemeyenlere Taşıt Kredisi

QNB Finansbank yaz aylarını arabasız geçirmek istemeyen vatandaşlara özel sunduğu taşıt kredisi ile birlikte hem „ayağımı yerden kessin yeter“ diyenlere, hem de „hayalimdeki araba işte bu!“ diyenlere finansman desteği sağlıyor.

Sıfır kilometre otomobiller için temin edilebilecek olan QNB Finansbank taşıt kredisi, aynı zamanda 8 yaşındaki otomobillere kadar temin edilebiliyor. 5 yaşına kadar olan araçlara 48 ay vade seçeneği sunan QNB Finansbank, 6 yaşındaki araçlara maksimum 47 ay, 7 yaşındaki araçlara maksimum 35 ay, 8 yaşındaki araçlara ise maksimum 23 ay vade seeneği sunabiliyor.

Sadece Türk Lirası cinsinden temin edilebilen bir kredi türü olan QNB Finansbank taşıt kredisi, satın alacğaınız otomobile göre belirlenen tutar üzerinden temin edilebiliyor. Sıfır kilometre otomobiller için tutar belirleme aşamasında proforma fatura değeri baz alınırken, ikinci el otomobiller için sahip olunan kasko değeri, fiyat belirleme aşamasında baz alınıyor.

Otomobilin sahip olduğu değerin ilk 50 bin Türk Lirası için yüzde 70 oranında finansman sağlayan QNB Finansbank, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısım için de yüzde 50 oranında finansman desteği sağlıyor.

Siz de gerekli belgeler ile birlikte size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek taşıt kredisi başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun taşıt kredisini bulabilirsiniz.