Şekerbank’tan 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi!

Şekerbank, yeni düzenlediği kampanya ile birlikte hayalinizdeki otomobile 48 ay vade seçeneği ile ister sıfır kilometre, ister ikinci el olarak sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Teminat olarak satın aldığınız araç üzerine rehin koymayı yeterli olarak gösteren Şekerbank, ekonomik taşıt kredisi ile birlikte hayalinizdeki araca sahip olmanıza olanak sağlıyor. Hem sıfır kilometre otomobiller için, hem de ikinci el otomobiller için kullanabileceğiniz Şekerbank taşıt kredisi, 48 aya varan vade seçenekleri ile ödeme kolaylığı sağlayarak, bütçenizi yormadan araç sahibi olmanıza yardımcı oluyor.

Sıfır kilometre binek araçlar için Nihai fatura bedelinin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmı için yüzde 70 oranında finansman sağlayan Şekerbank, 50 bin Türk Lirası’nı aşan tutarı için de yüzde 50 oranında finansman sağlıyor. Eğer satın alacağınız binek araç ikinci el ise, herhangi bir değişiklik yapmadan kasko tarafından belirlenen değerin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ini kredi olarak sunan Şekerbank, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısım için de yüzde 50 oranında finansman sağlıyor.

Şekerbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Şekerbank’tan otomobil kredisi çekmek için başvuru gerçekleştirmek için size en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. Ön kefil şartı aramayan Şekerbank, ihtiyaç duyulması halinde kefil talebini size iletiyor. Başvuru aşamasında kimlik fotokopinizin ve gelir belgenizin yanınızda olmasına özen gösteren Şekerbank, sıfır kilometre otomobiller için otomobile özel düzenlenmiş proforma fatura, ikinci el otomobiller için ise satın alınacak olan aracın ruhsat fotokopisini talep ediyor.

Güncel kredi kampanyalarına göz atmak için internet sitemizdeki krediler kategorisine göz atabilirsiniz.