TEB’den 120 Ay Vadeli, Ön Kefil Şartı Olmayan Konut Kredisi!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) hayalini kurduğunuz ev için 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve avantajlı konut kredisi faiz oranları ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. İşte TEB tarafından düzenlenen konut kredisi ürününe dair tüm detaylar!

Türk Ekonomi Bankası, oldukça bol seçenekler ile konut kredisi imkânı sunuyor. Sahip olduğunuz aylık gelir durumuna göre, satın aacağınız evin değerine göre, birikimlerinizden yapacağınız desteklere göre özel ödeme planları ile konut krediniz için geri ödeme seçenekleri sunan banka, ödemelerinizi 120 aya kadar vadelendirmenize olanak sağlıyor.

Konut kredisi başvurusu aşamasında sizden ön kefil talebinde bulunmayan TEB, satın alacağınız konut üzerine, konut kredisi ödemeleriniz tamamlanıncaya dek ipotek tesisi gerçekleştirerek, konut krediniz için gerekli teminatı sağlamış oluyor. 

Gerçekleştireceğiniz konut kredisi başvurusu için size en yakın TEB şubesine yanınıza nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi, ikâmet adresinizi ve satın alacağınız evin tapu fotokopisini alarak kredi başvurusu gerçekleştirmek için gidebilir, onaylanan kredinizi aynı şube üzerinden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Bu kredi bilgileri, 26 Ekim 2017 Perşembe günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile Türk Ekonomi Bankası’nın ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi okurları için özel hazırlanmıştır.

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip; bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyalarını inceleyebilir, konut, taşıt, arsa, ihtiyaç ve tüketici kredisi ürünlerinden ihtiyaç duyduğunuz alan ve bütçeniz doğrultusunda en uygun kredinin hangi banka tarafından verildiğini tespit edebilirsiniz.