TurkishBank 10.000TL Kredi Fırsatı!

Bankacılık ve finans sektöründeki hızlı ilerleyişi ve müşterilerine sunduğu avantajlı ve uygun faizli kredi imkanları ile tanınan TurkishBank, aylık yüzde 1,22’den başlayan faiz oranı ve çeşitli vade seçenekleri ile sunduğu İhtiyaç Kredisi imkanı ile tatil, eğitim, alışveriş, sağlık gibi harcamalarda nakit ihtiyacı olan müşterilerinin yardımına koşuyor.

Örnek İhtiyaç Kredisi Tablosu;

12 ay vade ile alınacak 10,000 Türk Liralık ihtiyaç finansmanı için uygulanacak faiz oranı yüzde 1,22’dir. Aylık maliyet oranı yüzde 1,5485 ve ödenecek aylık tutar 899,75 Türk Lirasıdır. Yıllık maliyet oranı yüzde 20,2494 ve geri ödenecek toplam miktar ise 10,797.05 Türk Lirasıdır.

12 ay vade ile alınacak 20,000 Türk Liralık ihtiyaç finansman için uygulanacak faiz oranı yine yüzde 1,22 olup, ödenecek aylık tutar 1,799.51 Türk Lirası ve geri ödenecek toplam tutar 21,594.10 Türk Lirasıdır.

24 ve 36 ay vade ile alınacak ihtiyaç finansmanları için uygulanacak faiz oranı yüzde 1,30’dur.

Örnek ihtiyaç kredisi tablosundaki veriler aylık maliyet oranlarına vergi, fonlar ve müşteriden temin edilecek diğer ücretler dahil edilerek hesaplanmıştır. Faiz oranları kuruş farkı ile bir üste yuvarlanıp, müşterinin aylık gelirine, skoruna ve uzatacağı vade süresine göre değişiklik göstermektedir.

TurkishBank ihtiyaç kredisi kapsamında müşterinin alacağı finansmanın binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti talep etmektedir. 10.000 Türk Lirası için ödenecek azami kredi tahsis ücreti 50 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Müşterinden alınan kredinin yüzde 5 oranındaki kredi kaynak destekleme fonu (KKDF) ve yüzde 15 oranındaki banka sigorta muamele vergisi (BSMV) ücretleri de yıllık faiz maliyetleri içinde dahil edilerek hesaplamalar yapılmıştır.

Nakit ihtiyacı olanların TurkishBank uygun faizli ihtiyaç kredisinden faydalanmaları için  yanlarına nüfus cüzdanı ya da sürücü belgelerinin aslı veya fotokopisini, ikametgah belgelerini ya da son dönem faturalarından herhangi birini ve bunlara ek olarak gelir belgelerini alıp banka şubelerinde şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.