Vakıf Katılım Bankası 100.000 TL Konut Finansmanı

Vakıf Katılım Bankası, hayallerinizde yer edinen satın almak istediğiniz eve avantajlı konut kâr payı oranları ve 120 aya kadar uzayan taksit dönemi seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Vakıf Katılım Bankası, 120 aya kadar uzayan taksit dönemi seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Ödemelerinizi adeta kira öder gibi gerçekleştirmenize olanak sağlayan Vakıf Katılım Bankası, 120 aya kadar uzayan taksit dönemi seçenekleri ile nakit desteğinizi temin edip, ödemelerinizi de uygun tutarlarla gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Konut finansmanı başvurusu aşamasında sizden ön kefil talebinde bulunmayan Vakıf Katılım Bankası, satın alacağınız konut üzerine gerçekleştirilecek ipotek tesisini finansmanınız için gerekli teminat olarak kabul ediyor.

Vakıf Katılım Bankası 100.000 TL Konut Finansmanı Ödeme Planı

Vakıf Katılım Bankası’ndan 100 bin Türk Lirası tutarında konut finansmanı temin etmeniz ve temin ettiğiniz bu finansman için de 120 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde uygulanacak aylık sabit kâr payı oranları yüzde 1,05 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da bin 469 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı, 19 Ağustos Cumartesi günü aşağıda yer alan bağlantı kullanılarak Kredi Haberi ziyaretçileri için hazırlanmıştır.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek, bütçeniz ve ihtiyacınız için en uygun kredi ürününü belirleyebilir, ilgili kredi ürünü hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.