Vakıf Katılım’dan Kefilsiz 150.000 TL Konut Kredisi

Hayallerinizi süsleyen ev için gerekli konut finansmanını avantajlı faiz oranları ile birlikte sağlayan Vakıf Katılım Bankası, katılım bankacılığı prensipleri ile ödemelerinizi 120 aya varan uzun vade seçeneklerinde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Vakıf Katılım Bankası, düzenlediği konut finansmanı kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz ev için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Konut finansmanı başvurusu aşamasında herhangi bir ön kefil şartı sunmayan Vakıf Katılım Bankası, satın almayı düşündüğünüz ev üzerine gerçekleştirilecek ipotek tesisini, finansmanınız için teminat olarak kabul ederek finansman kullanmanıza olanak sağlıyor. Vakıf Katılım Bankası, satın almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut finansmanı temin etmenizi sağlıyor.

Satın almak istediğiniz konutun tapu fotokopisi ve kişisel belgeleriniz ile birlikte size en yakın Vakıf Katılım Bankası şubesinden konut finansmanınızı temin edebilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası 150 bin Türk Lirası Konut Kredisi Ödeme Planı

Vakıf Katılım Bankası’ndan 150 bin Türk Lirası tutarında konut finansmanı temin etmeniz halinde 120 ay vade seçeneğinde uygulanacak aylık kâr payı oranı 0,99 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı da 2 bin 141 Türk Lirası’na tekabül edecektir. Vade seçeneğiniz 96 ay olduğunda ise aylık eşit taksit tutarınız 2 bin 428 Türk Lirası’na tekabül edecek, aylık sabit kâr payı oranı da 0,99’luk değerini koruyacaktır.

Bu hesaplama, 25 Temmuz 2017 tarihinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile Kredi Haberi sitesi için özel olarak oluşturulmuştur.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek, bankalar tarafından düzenlenen hem bütçeniz, hem de ihtiyacınız için en uygun kredi kampanyaları hakkında detayı bilgi edinebilirsiniz.