Vakıfbank’tan Kışa Özel Masrafsız Borç Transferi Kredisi

Vakıfbank, hazırladığı kampanyalar ile bireysel müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını gidermelerine, taşıt ve konut sahibi olmalarına yardımcı oluyor. Vakıfbank tarafından Kışa Özel Konut Kredisi kampanyası ile müşteriler likidite edinerek ev sahibi olma fırsatı yakalayabiliyorlar. Ayrıca kampanya uyarınca müşteriler konut borç transferi ile farklı bir bankadan kullandıkları konut kredilerini Vakıfbank’tan edinecekleri konut kredisi ile kapatma olanağına kavuşuyorlar.

Vakıfbank konut ve konut borç transferi kredisi kapsamında müşterilerine 120 aya kadar vadeli finansman olanağı sunuyor. Vakıfbank’ın sunduğu konut ve masrafsız konut borç transferi kredisinden faydalanmak isteyen müşteriler için iki farklı seçenek sunulmaktadır. İlk seçenekte müşteriler aylık yüzde 1,05 faiz oranından kredi tahsis ücreti ödeyerek likiditeye kavuşma imkanına sahip olurken, ikinci seçenekte ise masrafsız konut borç transferi kapsamında aylık yüzde 1,06 faiz oranı ile finansmana erişmek mümkün olabilmektedir.

Vakıfbank Konut Borç Transferi Başvuru!

Vakıfbank tarafından müşterilere sunulan kampanyadan yararlanmak için başvuru yapmak çok kolay. Vakıfbank konut ve konut borç transferi kredilerinden faydalanmak isteyen müşteri; “KONUT TC Kimlik No. ve aylık gelirini” aralarda boşluk bırakarak kısa mesaj şeklinde yazıp 5724’e gönderme olanağına sahiptir.

Bununla birlikte çağrı merkezi üzerinden krediye başvuru yapmak da mümkündür. 444 0 724 numaralı Vakıfbank Çağrı Merkezi’ni arayan müşterinin kredi başvurusu yapması için 5- “Başvuru İşlemleri” menüsündeki 2- “Kredi Başvuru” seçeneğinden 1- “Konut Kredisi Başvurusu” adımlarını izlemesi gerekmektedir.

Vakıfbank masrafsız konut ve konut borç transferi kredisinde müşteriden sadece ekspertiz ücreti olarak ortalama 800 Türk Lirası tahsil edilmektedir. Kredi tahsis ücreti, ipotek tesis ücreti ve sigorta masrafı alınmamaktadır. Diğer seçenekte ise aylık yüzde 1,05 faiz oranından faydalanacak müşteri ekstra kredi tahsis ücreti ödeyecektir. Bu ücret kullanılacak finansmanın binde beşine tekabül etmektedir.