Yapı Kredi Bankası 25.000 TL Taşıt Kredisi Başvurusu ve Detayları

Yapı Kredi Bankası, hayalinde bir otomobil olanların hayallerini gerçeğe dönüştürmeleri, günlük hayatlarını daha konforlu hale getirmeleri için ihtiyaç duydukları araca sahip olmaları için avantajlı taşıt kredisi faiz oranları ile birlikte kredi desteği sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası, yapılacak taşıt kredisi başvurusu aşamasında yanınızda mutlaka  nüfus cüzdanınızın ya da sürücü belgenizin, aylık gelir durumunuzu gösteren belgenin, ikâmet ettiğiniz adresi gösteren belgenizin ve sıfır kilometre otomobiller için proforma faturanın, ikinci el otomobiller için de ruhsat fotokopisinin yanınızda bulunmasını talep ediyor.

Hem sıfır kilometre otomobiller, hem de 10 yaşına kadar olan ikinci el otomobiller için avantajlı taşıt kredisi olanağı sunan Yapı Kredi Bankası aynı zamanda satın alınacak otomobilin marka ve modeline göre avanajlı faiz oranları ile kredi çekmenize yardımcı oluyor.


Yapı Kredi Bankası 25.000 Türk Lirası Taşıt Kredisi

Yapı Kredi Bankası’ndan 25 bin Türk Lirası tutarında taşıt kredisi çekmeniz ve 48 ay vade tercihi ile ödeme planı hazırlatmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,32 olup, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 747 Türk lirası’na,  ödeme yapacağınız toplam tutar ise 35 bin 885 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

Bu kredi bilgileri, 6 Ekim 2017 Cuma günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden Kredi Haberi ziyaretçilerine özel hazırlanmıştır.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/tasit-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak, bankalar tarafından düzenlenen taşıt, konut ve ihtiyaç kredileri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, bütçeniz için en uygun kredi ürünleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.