Yapı Kredi Bankası 3.000 TL Acil İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Ödeme Planı

Ödemelerinizi düzene sokmak, mevcut kredi borcunuzu yapılandırmak, gecikmede olan borçlarınızı yapmak ve tüm bunları yaptıktan sonra ilerleyen dönemlerde nakit problemi yaşamamak istiyorsanız Yapı Kredi Bankası tam da size göre bir ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor.

Tüm nakit problemlerinizi çözüm olabilecek bir ihtiyaç kredisi ürünü sunan Yapı Kredi Bankası, temin ettiğiniz ihtiyaç kredisi için 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile ödeme planı oluşturma avantajı sağlıyor. Banka tarafından sunulan ihtiyaç kredisi ürünlerinden faydalanarak; alışveriş, sağlık, tatil, tadilat, taşınma, eğitim gibi harcamalarınızı gerçekleştirebilir, uygun faiz oranları ile kredi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası’nın düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü için kredi başvurunuzu internet bankacılığı, mobil bankacılık, Yapı Kredi ATM’leri üzerinden gerçekleştirebilir ya da gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası 3.000 TL Acil Kredi Ödeme Planı

Yapı Kredi Bankası’ndan sıkışıklığınızı çözüme kavuşturabilmek adına temin edeceğiniz 24 ay vade seçeneği ile 3 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için banka tarafından uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,42 olup, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 153,34 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 3 bin 680,39 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 2 Kasım 2017 Perşembe günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-kredileri/

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.