Yapı Kredi’den 36 Ay Vadeli 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Yapı Kredi Bankası tarafından hayata geçirilen ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında tüm nakit ihtiyaçlarınızı avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası, tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturacak kefilsiz ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor. 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde büyük bir rahatlıkla temin edilebilecek ihtiyaç kredisi ürünü sayesinde tüm nakit sıkışıklığınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası, kredi başvurusu için internet bankacılığı, mobil bankacılık, SMS’le kredi başvurusu gibi birçok yöntem sunuyor. Aynı zamanda kredi başvurusunda yanınızda bulunması gereken belgeler eşliğinde size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.


Yapı Kredi Bankası 5.000 TL İhtiyaç Kredisi 36 Ay Vadeli Ödeme Planı

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kapsamı dahilinde temin edilecek olan 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 36 ay gibi uzun vadeli bir ödeme planı oluşturularak bütçenin yorulmamasının planlanması halinde, bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,67 olup, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 196,29 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 7 bin 66,61 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 7 Mart 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-kredileri/

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.