İş Bankası’ndan Ailenizi Rahatlatacak Taşıt Kredisi

Türkiye İş Bankası, sevdiklerinizle birlikte daha keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak ve hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmanıza yardımcı olacak taşıt kredisini uygun vade seçenekleri ile sunuyor. Hem sıfır kilometre, hem de ikinci el otomobil alımlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz Türkiye İş Bankası Taşıt Kredisi ile siz de hayalini kurduğunuz otomobillere uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde sahip olabilirsiniz.

Sıfır kilometre araç satın alım işlemlerinizde ön kefil şartı aramayan İş Bankası, ikinci el otomobiller için kefil konusunda biraz daha duyarlı davranıyor. Alfa Romeo, BMW, Chevrolet, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Lancia, Land Rover, Nissan, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Skoda, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Toyota, Volvo, Volkswagen markaları için özel kampanyalar düzenlemiş olan Türkiye İş Bankası’nın size en yakın şubesini ziyaret ederek alternatif kampanyalara göz atarak sizin için en uygun taşıt kredisini bulabilirsiniz.

Düzenlenen güncel kampanya dahilinde aylık yüzde 1,15 oranındaki faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde satın almak istediğiniz otomobil için ekonomik ödeme planı oluştabilirsiniz. Sıfır kilometre otomobil alımlarınız için satın almak istediğiniz otoya ait proforma fatura, ikinci el taşıt alımlarınız için ise satın almak istediğiniz aracın ruhsat fotokopisi ile taşıt kredisi başvurusunu en yakın Türkiye İş Bankası şubesine gerçekleştirebilirsiniz.

Sizde internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek, bankalar tarafından düzenlenen taşıt kredisi kampanyalarına göz atıp, sizin için en uygun taşıt kredisini bulabilir, sahip olmak istediğiniz taşıt için önemli bir adım atabilirsiniz.​​