Yapı Kredi Bankası’ndan Ev Sahibi Yapan 150.000 TL Konut Kredisi!

Yapı Kredi Bankası, düzenlediği konut kredisi ürünü sayesinde 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri, düşük konut kredisi faiz oranları eşliğinde hayalini kurduğunuz eve sahip olmanız için gerekli nakit desteğini sağlıyor.

Gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından hazırlanan ekspertiz raporunda belirtilen değerin yüzde 80’ine kadar konut kredisi kullanmanıza olanak sağlayan Yapı Kredi Bankası, düzenlediği konut ürünü sayesinde ikinci bir evi ipotek göstererek ekspertiz değerinin tamamına konut kredisi kullanmanıza olanak sağlıyor.

120 aya kadar vade sürenizi uzatmanıza olanak sağlayan banka, avantajlı konut kredisi faiz oranları ile birlikte ödeme planınızı hazırlıyor.

Yapacağınız kredi başvurusu aşamasında yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınızın, gelir belgenizin, ikamet adresinizi gösterir belgenin ve satın alacağınız konutun tapu fotokopisinin bulunması gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası 150.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Yapı Kredi Bankası’ndan 150 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi temin etmeniz ve ödemelerinizi kira öder gibi rahat bir şekilde gerçekleştirmek adına 120 ay vade seçeneği ile ödeme planı talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak aylık konut kredisi faiz oranları yüzde 1,01 olurken ödeme yapcağınız aylık eşit taksit tutarı da 2 bin 162,48 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı; 27 Eylül Çarşamba günü itibariyle aşağıda yer alan, bankanın resmi internet sitesinden edinilen bağlantı vasıtası ile Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi ürünü hakkında tercih yapabilir, size en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.