Yapı Kredi’den Hazır Taşıt Kredisi!

Yapı Kredi Bankası düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte hem sıfır kilometre otomobiller, hem de 10 yaşına kadar olan ikinci el otomobiller için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini pratik bir şekilde sağlıyor. İşte Yapı Kredi Bankası’nın düzenlediği taşıt kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

Yapı Kredi Bankası, düzenlediği düşük faizli taşıt kredisi kampanyası ile birlikte hem sıfır kilometre otomobil alımınızda, hem de 10 yaşına kadar olan ikinci el otomobillerin satın alımında kullanabileceğiniz taşıt kredisini sunuyor. 48 aya varan vade seçenekleri içeren taşıt kredisi kampanyası ile birlikte siz de hayalini kurduğunuz otomobili düşük taksit tutarları ile ödeme yaparak temin edebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi Bankası sıfır kilometre otomobil alımınızda 12 ay, 24 ay ve 36 ay vade seçenekleri için aylık yüzde 1,27 oranında faiz uygulaması yapıyorken 48 ay vade seçeneğiniz için aylık yüzde 1,32 oranında faiz uygulaması yapıyor. Aynı zamanda banka ikinci el otomobil alımınızda belirlenen tutarı 12 ay, 24 ay ve 36 ay vade seçenekleri ile temin etme talebinizde aylık yüzde 1,29 oranında faiz uygulaması yaparken, 48 ay vade seçeneğiniz için ise aylık yüzde 1,34 oranında faiz uygulaması gerçekleştiriyor.

Siz de gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini ön kefil şartı aranmadan temin edebileceğiniz gibi aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisindeki taşıt kredisi kampanyalarına göz atarak, bütçeniz için en uygun taşıt kredisini belirleyebilirsiniz.