Yapı Kredi’den Hem Bireysel Hem De Ticari Araçlar İçin Taşıt Kredisi

Yapı Kredi Bankası, hem bireysel alımlar, hem de ticari alımlar için geçerli olan sıfır ve ikinci el otomobilleri kapsayan taşıt kredisi sunuyor. Hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmanız için gerekli tüm olanakları sağlayan Yapı Kredi Bankası, ikinci el otomobiller için tam 10 yaşına kadar kredi imkanı sağlıyor. 

48 Ay vade imkanı sağlayan Yapı Kredi Bankası, ön kefil şartı aramadan ve ekspertiz sürecini bekletmeden anında krediden faydalanmanıza olanak sağlıyor. Bazı otomobil markaları ile anlaşma içerisinde olan Yapı Kredi bankası, satın almak istediğiniz otomobillerin marka ve modellerine göre daha avantajlı faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile müşterilerine sunuluyor.

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi bankasından satın alacağınız için otomobil için temin edeceğiniz kredi finansmanı, satın alacağınız otomobilin proforma fatura değerine ya da kasko değerine göre belirleniyor. Onaylanan kredi tutarınızı temin etmek için ise; nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisi, çalışma durumunuza göre gelir belgesi, kira geliri var ise tapu ve kira kontratı fotokopisi ve son 3 ay içerisinde düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon gibi faturalardan bir tanesinin yanınızda olması gerekiyor. Alacağınız otomobil sıfır bir otomobil ise, şirket tarafından verilecek fiyat teklifini içeren proforma fatura, ikinci el ise, en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için noter tarafından düzenlenmiş satış belgesi ya da ruhsat fotokopisinin yanınızda olması gerekiyor.

Siz de hayalinizdeki otomobile sahip olmak için için finansman ihtiyacı duyuyorsanız, internet sitemizde yer alan krediler kategorisindeki kredilere göz atarak, hayalinizdeki otomobile sahip olmak için önemli bir adım atabilirsiniz.