Ziraat Bankası Konut Kredisi’nde Mayıs Ayı Kampanyası

Ziraat Bankası, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte ev sahibi olma hayali kuran vatandaşlar için ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut kredisi olanağı tanıyor.

120 ay vade seçeneği ile temin edebileceğiniz bir konut kredisi türü olan Ziraat Bankası Konut Kredisi’nde sabit faiz avantajından faydalanarak kredi süreciniz boyunca taksit tutarınızın sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kredi başvurusu aşamasında herhangi bir kefil talebinde bulunmayan Ziraat Bankası, satın alacağınız konut üzerine gerçekleştireceği ipotek tesisini teminat olarak kabul ediyor.

Gereli belgeler ile birlikte size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek temin edebileceğiniz konut kredisi için farklı tutarlardaki ödeme planları ise şu şekilde:

100 bin Türk Lirası Konut Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan temin edeceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için 120 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık yüzde 0,88 oranında faiz uygulaması eşliğinde bin 352 Türk Liras tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

150 bin Türk Lirası Konut Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan temin edeceğiniz 150 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için 120 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık yüzde 0,88 oranında faiz uygulaması eşliğinde 2 bin 29 Türk Liras tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

250 bin Türk Lirası Konut Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan temin edeceğiniz 250 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için 120 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık yüzde 0,88 oranında faiz uygulaması eşliğinde 3 bin 381 Türk Liras tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun konut kredisini bularak evinizi daha ekonomik şartlar altında satın alabilirsiniz.