Ziraat Bankası’ndan Eğitime Destek Kredisi

2016 yılında konut kredisi kapsamında rekor sayıya ulaşan Ziraat Bankası, Eğitim Destek Kredisi ile öğrencilerin maddi giderleri konusunda destek sunuyor.

Ziraat Bankası lise, üniversite, kurs, dershane, etüt gibi tüm eğitim giderlerini kapsamı altına alan Eğitim Kredisi ile öğrencilerin giderlerine destek olmayı hedefliyor. 36 aya kadar vade seçenekleri sunan Ziraat Bankası, yüzde 1,19’dan başlayan faiz oranları ile maddi ihtiyaçları karşılama konusunda destek sunuyor.

Öğrenci ve kursiyerlerin eğitim giderlerini kapsayan Eğitim Kredisi, düzenli gelire sahip olması haline öğrenci ya da kursiyere; düzenli gelir olmaması halinde öğrencinin ya da kursiyerin velisine ve eğitim masraflarını üstlenen herhangi bir aile bireyine tahsil ediliyor. Herhangi bir teminat talebinde bulunmayan Ziraat Bankası, kredi vadesi boyunca hayat sigortası yapmaktadır.

İnternet şubesi, mobil bankacılık uygulaması ve çağrı merkezleri üzerinden detaylı bilgi alınabilecek olan Eğitim Kredisi için herhangi bir Ziraat Bankası Şubesi’nden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredinizi temin edebilirsiniz.

Ziraat Bankası’ndan 5.000 Türk Lirası Eğitim Kredisi talep edildiği taktirde; aylık yüzde 1,19 faiz oranı üzerinden 36 ay vade seçeneği ile birlikte aylık 178 Türk Lirası 60 Kuruş’luk eşit taksitler ile kredinizi ödeyebilirsiniz. 10.000 Türk Lirası talep etmeyi düşünen bireyler için ise aynı şartlar üzerinden değerlendirilerek aylık 357 Türk Lirası 20 Kuruş’luk eşit taksitler ile geri ödeme şansına sahip olacaklar.

Hem eğitim masraflarını karşılamak, hem de başarılı bir eğitim dönemi geçirmek için maddi düşüncelerden uzak kalmak için size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek Eğitim Kredisi’ne başvurunuzu yapabilirsiniz.

Benzer kampanyalarına göz atmak için Krediler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.