Para Çekince Bozulmayan Vadeli Mevduat Hesabı ING’de!

 

ING Bank, hem Türk Lirası cinsinden, hem de döviz cinsinden yaptığınız birikimlerinizi avantajlı mevduat hesabı faiz oranları ile birlikte değerlendirmenize olanak sağlayan bir Vadeli Mevduat Hesabı kampanyası sunuyor.

ING Bank, düzenlediği Vadeli Mevduat Hesabı ürünü ile birlikte birikimlerinizi değerlendirmenize olanak sağlıyor. Hem internet şubesi, hem de telefon bankacılığı üzerinden Türk Lirası cinsinden açabileceğiniz vadeli mevduat hesabı ile birlikte avantajlı faiz oranları ile birlikte birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Otomatik olarak internet üzerinden açılan hesaplarda, internet bankacılığına özel mevduat hesabı faiz oranları ile birlikte birikimlerinizi değerlendirmenize olanak sağlayan ING Bank, vade sürenizin sonunda devam kararı vermeniz halinde güncel faiz oranları ile birlikte birikimlerinizi değerlendirmenize olanak sağlıyor.

İnternet şubesinde yer alan başvuru menüsünde Hesaplar’a tıklayıp Vadeli Hesap Açılışı’nı seçerek internet bankacılığına özel mevduat hesabı faiz oranları ile birlikte birikimlerinizi değerlendirmeye başlayabileceğiniz gibi aynı zamanda ING Bank Müşteri Hizmetleri’ni de arayarak telefon bankacılığı üzerinden vadeli mevduat hesabı açılışı yapabilirsiniz.

Güncellenen faiz oranları ile birlikte birikimlerinizden en verimli şekilde değerleme olanağı sağlayan ING Bank, hem Türk Lirası, hem de döviz cinsinden vadeli mevduat hesabı açmanıza olanak sağlıyor. Vade süresi boyunca vade bozulmadan iki defa vadeli mevduat hesabınızın bakiyesinin yüzde 20’sine kadar  para çekimi gerçekleştirmenize olanak sağlayan ING Bank, kalan bakiye üzerinden vadenizi bozmayarak birikimlerinizi değerlendirmeye devam ediyor.

ING Bank mevduat hesap açtırma limiti Türk Lirası için 5.000 TL olurken, döviz cinsleri için 2.000 USD ve Euro’dur.

ING Bank’a ait bu mevduat hesabı özellikleri aşağıdaki bağlantı vasıtası ile ING Bank’a ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.