QNB Finansbank’tan Altın Biriktiren Hesap

QNB Finansbank’tan Altın Biriktiren Hesap
QNB Finansbank, Altın Biriktiren Hesap ile altın üzerinden birikim yapmanıza olanak sağlıyor. İşte altın birikimi yapmaya dair tüm detaylar!

QNB Finansbank, isterseniz kredi kartınız üzerinden, isterseniz de vadesiz hesabınız üzerinden sadece bir kere talimat vermeniz ile birlikte, belirlediğiniz tutar üzerinden aylık periyotlar ile altın birikimi yapmanıza olanak sağlıyor. Altın değeri ile orantılı olarak temin ettiğiniz altın hesabı ile birlikte altın değerlendikçe birikimleriniz katlanarak çoğalacak.

İsterseniz QNB Finansbank kredi kartınız üzerinden, isterseniz de vadesiz hesabınız üzerinden talimat verebileceğiniz Altın Biriktiren Hesap için herhangi bir hesap açılış alt ya da üst limiti yok. Minimum ödeme talimatı 0,5 gram altın üzerinden olurken, maksimum altın birikim talimatı ise 100 gram altın üzerinden işlem görmektedir. Kredi kartınızdan ya da vadesiz hesabınızdan 0,5 gram ve katları olacak şekilde vereceğiniz otomatik birikim talimatı ile birlikte hesabınızda altın biriktirerek yatırım yapabilirsiniz.

QNB Finansbank, altın birikimlerinizde ara ödeme yapmanıza da olanak sağlıyor. Ara ödemelerinizi yine kredi kartınız üzerinden ya da vadesiz hesabınız üzerinden yapabileceğinizi ön gören QNB Finansbank, ara ödemeleriniz için minimum 1 gram altın, maksimum ise 10 bin gram altın üzerinden işlem yapmanıza olanak sağlıyor. Talimat süresini ise minimum 5 yıl, maksimum 10 yıl olarak belirleyen QNB Finansbank, bu süreç zarfında birikim yapmanıza olanak sağlıyor.

Talimat sürenizi doldurduktan sonra, biriktirmiş olduğunuz altın tutarı vadesiz altın hesabınıza toplu olarak aktarılarak kullanımınıza sunuluyor.