TEB’den Üstünü Biriktiren Hesap!

Türk Ekonomi Bankası (TEB), „Üstü Biriksin Hesap“ ile birlikte banka kartınızdan yapacağınız harcamalarınızdan birikim yapmanıza olanak sağlıyor!

Türk Ekonomi Bankası, birikim yapmak isteyenler için yeni bir kolaylık sunuyor. Türk Ekonomi Bankası’ndan temin edeceğiniz banka kartınızdan yaptığınız alışverişlerden, belirlediğiniz bir kat sayıya göre yuvarlanması ile birlikte, arada kalan miktar, Üstü Biriksin Hesap‚a aktarılarak, yatırımlarınızın büyümesine olanak sağlanıyor. Üstelik, hesabınızı açmanızın sonrasındaki 1 yıllık süre zarfında, her ay banka kartınız ile birlikte yapacağınız tüm alışverişleriniziin yüzde 20’sini de hesabınıza aktaran Türk Ekonomi Bankası, birikim yapmanızın kolaylığını sunuyor.

Günlük vadeli mevduat hesabı olan TEB Üstü Biriksin Hesap, banka kartınız ile uyumlu olarak çalışıp, hesap açılış tutarı 100 Türk Lirası’dır. 100 Türk Lirası’nın altında kalan hesaplara faiz işletimi yapmayan TEB, vade başı ve sonu dönemlerinde faiz oranlarını değiştirmeyecek olup, herhangi bir komisyon tahakkuk etmemektedir.

Münferit olarak ortak hesap açmaya da olanak sağlayan Türk Ekonomi Bankası, ortak açılan hesaplara dahil olan kullanıcıların banka kartlarından yaptıkları alışverişlerde üstte kalan miktarı aynı hesapta toplayarak birikim yapmanıza yardımcı olacaktır. Üstü Biriksin Hesap’a ek olarak para yatırma işlemi gerçekleştiremeyeceğiniz gibi, TEB İnternet Şubesi ve TEB Telefon Şubesi üzerinden virman yaparak diğer hesabınıza nakdinizi aktararak kullanabilirsiniz. Direk olarak „Üstü Biriksin Hesap“tan para çekmek için ise mesai saatleri içerisinde size en yakın TEB şubesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

TEB’den açtıracağınız Üstü Biriksin Hesap’ta, her ay içerisinde yaptığınız harcamaların yüzde 20’sine tekabül edilen kısmı size geri iade edilerek birikim hesabınıza aktarılacaktır. Bu işlemde üst aktarım limiti 10 TL olup, hesap açılışınızdan sonraki 12 aylık dönem içerisinde geçerli olmaktadır.