Türkiye İş Bankası Vadeli Dolar Hesabı

Vadeli hesaplar sizin paranızı risk almadan değerlendirmenizi sağlayan fırsatlardır. Sizin seçtiğiniz ve size uygun faizler ile paranız gün geçtikçe değer kazanmaktadır. Ayrıca bu parayı istediğiniz zaman istediğiniz kadarını çekmeniz de mümkündür.

Yatırımlarını yabancı para birimlerine yönlendiren pek çok müşteri vardır. İşte bu konuda Türkiye İş Bankası vadeli dolar hesabı oldukça yararlı imkânlar sağlamaktadır. Bu bankada vadeli döviz hesabı açtırarak, piyasaya göre belirlenmiş faiz oranlarıyla yatırımınızı kat ve kat arttırabilirsiniz. Banka size bir aydan üç yıla kadar vadeli hesaplar tahsis edebilmektedir.

Döviz cinsleri için vadeli mevduat hesabınıza farklı asgari tutarlar verilmektedir. ABD Doları için 1000, Euro için 1000, Avustralya Doları için 1500, Kanada Doları için 1500’dür. Eğer siz hesabınızı vade bittiği halde kapatma talimatı vermezseniz, hesabınız aynı vade ve limit ile yeniden onaylanır ve yatırım hesabınızda para birikmeye devam eder.

Vadeli döviz hesabını tüm Türkiye İş Bankası şubelerinden, internet şubesinden, bankamatikten, telefon şubesinden ve iş cepten açıp, kapatabilirsiniz. Biriken faizlerinizi ise tüm Türkiye İş Bankası bankamatiklerinden güvenli bir şekilde çekmeniz mümkündür. Dolar ve Euro ödeyen bankamatiklerden de bu para birimiyle çekim yapmanız mümkündür. Türkiye İş Bankası vadeli dolar Hesabı size diğer bankaların sunduğu hizmetlerden çok daha ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Sizin herhangi bir sorunuza yedi gün, yirmi dört saat cevap alabileceğiniz bir müşteri hizmeti anlayışı vardır.

Her yerde Türkiye İş Bankası bankamatiği bulmanız oldukça kolaydır. Bu sayede paraya sıkıştığınızda ya da acilen para göndermeniz gerektiğinde hemen faizinizi çekerek istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca buna gerek bile kalmadan, hemen internet bankacılığını kullanarak da istediğiniz bütün banka işlemlerini bir tıkla gerçekleştirebilirsiniz.