Vade Dönüşüm ile Sürekli Kazandıran Mevduat Hesabı Yapı Kredi’de!

Vadeniz doldukça kazandıran Vade Dönüşüm Mevduat Hesabı kampanyası sunan Yapı Kredi Bankası, birikimlerinizi değerlendirmeniz için risksiz bir yatırım yöntemi sunuyor.

Vade Dönüşüm formu ile birlikte Yapı Kredi Bankası’ndan talep edeceğiniz vade dönüş tarihlerinde, banka otomatik olarak yeni mevduatınız için özel ve avantajlı faiz oranları ile birlikte hesap açmanıza olanak sağlıyor. 

Yapı Kredi Bankası müşterisi olmayanların da internet üzerinden avantajlı faiz oranlarından faydalanmak için hemen Yapı Kredi Bankası’na ait resmi internet sitesine girerek Vade Dönüşüm Mevduat Hesabı Kampanyası’na başvuru gerçekleştirerek, size özel faiz oranlarından rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Mevduat hesabınızı Yapı Kredi Bankası’na taşıdıktan hemen sonra isterseniz telefon bankacılığı ile, isterseniz size en yakın Yapı Kredi Bankası’na ait şubeyi ziyaret ederek mevduat hesabınızı size özel faiz oranları ile birlikte işletmeye başlayabilirsiniz.

Avantajlı faiz oranlarından faydalanabilmek adına Türk Lirası cinsinden açılan hesaplarda bin Türk Lirası ile bir milyon Türk Lirası arasındaki limitlerde 32 ila 90 gün arasında vade tercihi, USD ve EURO cinsinden açacağınız hesaplarda ise bin USD ya da EURO ile bir milyon USD Ya da EURO arasındaki tutarlarda 32 ila 45 gün arasında vade tercihi yapmanız gerekmektedir. Mobil bankacılık üzerinden yapacağınız mevduat hesabı işlemlerinde ise üst limit 500 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Siz de mevduat hesabınızı Yapı Kredi Bankası’na taşıyarak avantajlı faiz oranlarından faydalanbilirsiniz.