Vakıfbank Halden Anlayan Vadeli Yatırım Hesabı

Vakıfbank, “Halden Anlayan Vadeli Hesap” ile birlikte birikimlerinizi gecelik faiz ile birlikte değerlendirerek vade kaybı yaşamadan para yatırma ve para çekme işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Vakıfbank, sadece Türk Lirası olarak “Halden Anlayan Vadeli Hesap” ile birlikte günlük faiz uygulaması yapıyor. Size en yakın Vakıfbank şubesinden, Vakıfbank Çağrı Merkezi’ni arayarak, Vakıfbank İnternet Bankacılığından ve Vakıfbank Mobil Bankacılıktan açabileceğiniz günlük faizli vadeli mevduat hesabı ile birlikte vade kaybı yaşamadan birikimlerinizi değerlendirebilir, para çekebilir ya da para yatırabilirsiniz.

Gün içerisinde saat 17.00 öncesinde açacağınız hesaplar aynı gün vade başı, 17.00’dan sonra açılan hesaplar ise bir sonraki iş gününü vade başı olarak kabul ederek işlem görmeye devam edecektir.

Şube üzerinden tüm iş günlerinde hesabınıza para yatırabilir ya da para çekebilirsiniz. İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden para yatırma işlemlerinizi her gün; sabah 09.00 ile 17.00 arasında gerçekleştirebilirken, para çekme işlemlerinizi her gün sabah 06.00 ile akşam 23.00 saatleri arasında gerçekleştirme olanağı Vakıfbank tarafından sunuluyor.

Halden Anlayan Vadeli Hesap için gün içerisindeki limitinize faiz uygulaması yapılarak, gün sonu bakiyenize eklenerek hesabınıza yansıtılır. Günlük vade olduğu için herhangi bir vade kaybı yaşamadan hesabınızdan para çekebilir ya da para yatırabilirsiniz.

Minimum hesap açılış tutarının bin Türk Lirası olduğu hesaptan istediğiniz zaman EFT ve Havale işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hesap işletim ücretinin alınmayacağı hesap için ortak hesap uygulaması yapılamıyor.