Fibabanka Çalışkan Hesap İle Ödemelerinizi Düzenleyin!

Fibabanka, Çalışkan Hesap isimli vadesiz hesap ile birlikte tüm birikimleirnizi yöneterek, ödemelerinizi kontrol altında tutuyor.

Fibabanka, sunduğu Çalışkan hesap isimli vadesiz hesap ile birlikte, mevcut vadesiz hesaplara alternatif olarak EFT, havale, kredi kartı ödemesi, fatura ödemesi gibi tüm düzenli ödemelerinizi otomatik olarak gerçekleştiriyor. Vadesiz olarak belirlediğiniz meblağın üzerinde olarak birikimlerinizi otomatik olarak Fiba Portfköy A.Ş. Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu’nda değerlendiren Fibabanka, ödeme saatlerinizde anlık olarak fonlarınızı bozarak ödemelerinizin gerçekleşmesini sağlıyor.

Hangi Ödeler Yapılıyor?

Fibabanka’dan temin edeceğiniz vadesiz Çalışkan Hesap ile birlikte kira ödemesi, okul ödemesi, aidat ödemesi, elektirk faturası ödemesi, su faturası ödemesi, doğalgaz faturası ödemesi, kredi kartı ödemesi, sigorta prim ödemesi gibi otomatik talimata uygun tüm ödemeleriniz gerçekleştirilebiliyor.

Aynı zamanda KMH faizi ödemeleri, ileri tarihli EFT ve Swift komisyon ödemesini yapabilen Çalışkan Hesap, hesabınızın vadesiz mevduat hesap tercihini “Çalışkan Hesap” olarak revize etmeniz halinde tüm ödemelerinizi otomatik olarak gerçekleştirirken, hesabınızda nakit olmadığınızda “Kredili Mevduat Hesabı” başvurusunda bulunmanıza da yardımcı oluyor.

Çalışkan Hesap’ınız için tanımlanacak olan Banka Kartınız ile birlikte tüm Fibabanka ATM’lerinden ve Maestro amblemli tüm ATM’lerden dilediğinzi zaman para çekebilir, dilediğiniz zaman da para yatırabilirsiniz.

Sizde Çalışkan Hesap sahibi olabilmek için size en yakın Fibabanka Şubesi’ni ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebilir, açtığınız Vadesiz Mevduat Hesabı’nızı Çalışkan Hesap olarak tanımalyabilirsiniz.