Vakıfbank, Promosyon Ödemelerine Başlıyor

SGK ve Türkiye Vakıflar Bankası arasında imzalanan protokol ile birlikte Mart ayı içerisinde başlayacak olan promosyon ödemelerine dair tüm detaylar açıklandı. İşte Vakıfbank’tan promosyon ödemesi alacak emeklilere dair tüm detaylar!

Vakıfbank’tan emekli maaşı almayan kişilerin maaşlarını Vakıfbank’a taşımaları halinde alacakları promosyon ödemeleri hakkında tüm detaylar Vakıfbank’ın internet sitesinden duyuruldu. T.C. kimlik numarasının son hanesine göre tarih belirleyen Vakıfbank, T.C. kimlik numarası 0 ve 2 ile biten emeklilerin ödemelerine 1 Mart 2017 tarihinde, T.C. Kimlik numarasının son hanesi 4, 6 ve 8 olan emeklilerin ise 1 Nisan 2017 tarihinde promosyon ödemesi almak için Vakıfbank şubelerine başvurabileceklerini duyurdu.
Aylık emekli maaşı bin Türk Lirası’na kadar olan emekliler için 300 Türk Lirası, bin Türk Lirası ile 2 bin Türk Lirası arasında maaş alan emekliler için 375 Türk Lirası ve 2 bin Türk Lirası ve üzerinde maaş alan emekliler için 450 Türk Lirası promosyon ödemesi yapacağını duyuran Vakıfbank, promosyon alınması için bir takım şartların sunulduğunu da bilgilerine ekledi.,

Vakıfbank’dan Emekli Promosyon Ödemesi Almak İçin Gerekli Şartlar

Vakıfbank’tan emekli promosyon ödemesi alabilmeniz için, 3 yıl süre boyunca emekli maaşınızın Vakıfbank’ta kalacağına dair yazılı taahhüt vermeniz gerekiyor. Aynı zamanda maaşınız üzerinden 2 farklı otomatik ödeme talimatı vermeniz de gerekli şartlardan bir tanesi. Kredi kartı ya da kredili mevduat hesabınızın olmasını da sağladığınız halinde Vakıfbank’tan promosyon ödemesi alabiliyorsunuz.

Vakıfbank’tan Emekli Promosyon Ödemesi Nasıl Alınır?

T.C. kimlik numaranızın son hanesine göre tarih belirleyen Vakıfbank’a, size özel ayarlanmış tarih sonrasında başvuru yaparak; 2 farklı faturanız için otomatik ödeme talimatı verip, düşük limitli de olsa bir kredi kartı temin edip ve 3 yıl boyunca emekli maaşınızı Vakıfbank’tan alacağınıza dair yazılı taahhüt vermeniz halinde promosyon ödemeniz hesabınıza aktarılacaktır.