Vakıfbank’tan Kamu Çalışanlarına Özel Masrafsız Yeni Yıl Kredisi!

Vakıfbank, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan işçi ile memurlara yeni yıla özel ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Uygun faizli yeni yıl kredisi sunan banka, müşterileri yeni yıla girerken tüm ihtiyaçlarını karşılayabilsin diye aynı zamanda da uygun ödeme planı imkanı da sağlamaktadır.

Kamu çalışanlarına özel yeni yıl kredisi faiz oranları yüzde 1,32 ve yüzde 1,39’dur. Yüzde 1,32 faiz oranı kredi tahsis ücretini ödeyenler, yüzde 1,39 faiz oranı ile tahsis ücretini ödemeyenler için uygulanmaktadır. Kredi tahsis ücreti tüm ödeme süresi boyunca yalnızca bir kez tahsil edilip, bu tutar alınan finansmanın binde beşi kadardır.

Vakıfbank, yeni yıl kredisi ile 7 farklı ödeme yöntemi de sunmaktadır. Bunlardan biri 3 ay ertelemeli ödeme yöntemidir. Yani bireyler finansmanlarını şimdi alıp, 3 ay sonra ödemeye başlayabilmektedirler. Bir diğer yöntemi ise 3 ayda bir eşit tutarlarda ödemedir. Söz konusu ödeme yöntemi ile her ay ödeme yapmak yerine bireyler 3 ayda bir ödemelerini gerçekleştirmektedirler. Diğerleri ise her ay eşit tutarlarda ödemeleri, taksitlerin azalarak ya da artarak gitmesi, son yapılan kredi taksit ödemesinin yüklü bir miktarda ödenmesi ya da değişen taksit miktarları ile ödemeler yapmak.

Kefil talebinde bulunmayan banka, gerekli görmesi durumunda kefil isteyebilmektedir. Ayrıca yeni yıl kredi başvurusu aynı zamanda da hızlı bir şekilde yapılabilinmektedir. Hızlı kredi başvurusu için ise bankanın internet sitesinden kampanyanın yer aldığı ilgili sayfadan kredi başvuru formunun doldurulması gerekmektedir.

10.000 TL Kamu Çalışanlarına Özel Yeni Yıl Kredisi

Söz konusu kampanyadan 48 ay vadeli ödeme planı ile 10 bin TL finansman temin eden kişilerin kredi tahsis ücretini ödemesi halinde aylık kredi taksidi 299,04 TL, vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 14 bin 354,08 TL olmaktadır. Ancak bireyler kredi tahsis ücretini ödemezlerse aylık taksit 304,39 TL, vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 14 bin 610,67 TL olmaktadır.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 26 Aralık 2017 Salı günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.