Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Kredisi Kapsamında Masrafsız Kredi Fırsatı!

Ziraat Bankası, müşterilerine birbirinden özel kredi ürünleri sunmaya devam ediyor. Banka, maaşını kendisinden alan çalışanlar için “Çalışanın Artısı Kredi Paketi” hazırladığını duyurdu. Banka tarafından duyurulan kredi paketi kapsamında masrafsız kredi seçeneğini kullanarak finansmana erişmek de mümkün.

Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Kredi Paketi uyarınca müşterilere aylık yüzde 1,11 seviyesinden başlayan faiz oranları ile likidite olanağı sunulmaktadır. Müşteriler ayrıca masrafsız kredi seçeneğinde kredi tahsis ücreti ödemeden aylık yüzde 1,16 faiz oranı ile finansman edinme fırsatına da sahiptirler.

Ziraat Bankası Masrafsız Kredi Hesaplaması

Ziraat Bankası, kendisinden maaş alan çalışan müşterileri için düzenlemiş olduğu çalışanın artısı kredisi kapsamında 20 bin Türk Lirası masrafsız tüketici kredisi edinmek isteyen müşterisine aylık yüzde 1,16 faiz oranı sunmaktadır. Kredi kapsamında müşterisine 48 aya kadar borcunu vadelendirme olanağı sunan banka, müşterinin ödemelerini bu vade diliminde yapmak istemesi durumunda aylık 574,04 lira aylık taksit ödemesi tablosu düzenlemektedir.

Masrafsız kredi seçeneğinin kullanıldığı bu örnek hesaplamada, müşteriden kredi tahsis ücreti talep edilmemektedir.

Aynı kredi paketinin daha cazip oranlı seçeneğinden faydalanmak isteyen müşteriler için uygulanan aylık yüzde 1,11 faiz oranı ile 20 bin Türk Lirası likidite edinilmesi durumunda müşterinin bankaya yapacağı geri ödemelerin taksit tutarı 48 ay boyunca aylık 566,64 Türk Lirası olacaktır. Bununla birlikte bu seçenekte müşteriden kredi tahsis ücreti talep edilmektedir. 20 bin Türk Lirası kredi için tahsis ücreti 100 Türk Lirası tutarında olacaktır.

Müşterinin bahse konu kredi ürününden faydalanabilmesi için bankanın sunduğu; kredi kartı, otomatik ödeme talimatı, bireysel emeklilik, Ailem Ziraat Güvencesinde ürünlerinden en az ikisini edinmesi gerekmektedir. Bu şartı kabul eden müşteriler kredi kapsamında banka tarafından sunulan cazip orandan ve masrafsız kredi fırsatından yararlanabileceklerdir.