Halkbank’tan Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi

Halk Bankası müşteri özelinde kredi ürünleri sunmaya devam ediyor. Halk Bankası’ndan „özel sektör çalışanlarına“ özel kredi! Bankanın kredi ürünü dahilinde uygun faiz oranlı ve uzun vade süresi ile finansman sağlayabilir, eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Halk Bankası’nın özel sektör çalışanları için hazırladığı kredi ürününde hem masrafsız hem de uygun faiz oranlı seçenek mevcuttur. Masrafsız kredi kullanımında müşteri aylık yüzde 1,26 faiz oranından yararlanmakta ve müşteriden kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Masraflı kredi seçeneğinde ise müşteri aylık yüzde 1,16 faiz oranı ile finansman sağlamakta ve kredi tahsis ücreti ödemektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi miktarının binde 5’i tutarında kredi kullanımı sırasında tek seferliğine tahsil edilmektedir.

Maksimum Vade 48 Ay, Masrafsız Seçenekte Mevcut!

Özel sektör çalışanları için düzenlenen ihtiyaç kredisi ürününde azami vade 48 ay olarak belirlenmiştir. Bahse konu kredi kampanyası dahilinde hayat sigortası yaptırılması zaruriyet göstermektedir. Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşteri tarafından ödenecek olup, müşteri özelinde farklılık göstermektedir. Bankanın söz konusu ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında uyguladığı faiz oranları bankadan kredili mevduat hesabı açtıran ve hayat sigortası yaptıran müşteriler için geçerlidir.

Özel sektör çalışanlarına ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 48 ay vade ile 50 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri dosya masrafı ödeyecek ise aylık yüzde 1,16 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 18,3859’dur. Müşteri sağladığı finansman için 250 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ödeyecektir.

Masrafsız kredi ürününden yararlanmak isteyen müşteri ise aylık yüzde 1,26 faiz oranından yararlanacak olup dosya masrafı ödemeyecektir. Bu durumda kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 19,7316 seviyesinde olacaktır. Krediden yararlanmak isteyen müşteriler Halk Bankası şubeleri ile görüşebileceklerdir.