Halkbank’tan Masrafsız Kredi!

Halkbank tarafından her ihtiyaca uygun kredi sloganıyla duyurulan Bordro 24 ihtiyaç kredisi kampanyasında, müşterilere ister masrafsız kredi olanağı, isterlerse de kredi tahsis ücretli daha cazip faiz oranlarıyla finansman imkanı sunuluyor.

Halkbank, maaşını kendisinden alan müşterilerine özel hazırladığı Bordro 24 ihtiyaç kredisi kampanyası uyarınca farklı seçeneklerle müşterisinin rahat karar vermesini ve kendisine en uygun seçeneği tercih etmesini sağlıyor. Halkbank tarafından düzenlenen Bordro 24 ihtiyaç kredisi kampanyası uyarınca bütün seçeneklerde müşterilere sunulan azami vade olanağı 48 aydır.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Örnek Hesaplama!

Halkbank, Bordro 24 ihtiyaç kredisi kapsamında müşterisinin masrafsız kredi edinmek istemesi durumunda aylık yüzde 1,25 faiz oranından finansman olanağı sunuyor. Kredi tahsis ücreti ödemeyi kabul eden müşteriler için ise tüketici kredisi faiz oranı aylık yüzde 1,15 düzeyinde yansıtılıyor.

Halkbank, Bordro 24 masrafsız ihtiyaç kredisi seçeneği ile 15 bin Türk Lirası likidite edinerek borcunu bankaya 48 ayda geri ödemek isteyen müşterinin aylık taksitleri 441 Türk Lirası olacaktır. Aynı meblağda ve aynı vade süresinde kredi edinmek isteyen, bununla birlikte kredi tahsis ücretini ödemeyi de kabul eden müşterinin aylık taksitleri ise 429 Türk Lirası olacaktır. Bahse konu müşterinin bankaya ödeyeceği kredi tahsis ücreti 78,75 Türk Lirası olacaktır.

Halk Bankası Bordro 24 ihtiyaç kredisi örnek hesaplamalarını 50 bin Türk Lirası üzerinden yapacak olursak: 50 bin Türk Lirasını yine 48 ay vadeli olarak masrafsız kredi seçeneğinden yararlanarak kullanan bir müşterinin bankaya ödeyeceği aylık taksitler bin 469 Türk Lirası düzeyinde olacaktır. Müşterinin kredi tahsis ücretli seçeneği tercih etmesi durumunda ise ödeyeceği taksit tutarı bin 431 Türk Lirası seviyesine düşecektir. Bununla birlikte dosya masrafı olarak (kredi tahsis ücreti) bir defaya mahsus müşteriden 262,5 Türk Lirası tahsil edilecektir.