Acil İhtiyaçlara QNB Finansbank’tan Masrafsız Hazır Kredi

Katarlı QNB Grup’un 2016 yılında bünyesine katılarak QNB Finansbank adını alan ve kredi çeşitliliğini artırarak yoluna devam eden banka, her türlü müşterisinin ihtiyacını düşünmeye ve göz önünde bulundurmaya devam ediyor. Bu sayede müşteri portföyünü genişletmeye de devam eden banka, masrafsız hazır kredi ürünüyle acil nakit ihtiyacı halinde kredi başvurusu ile uğraşmaya gerek duyulmayacak bir uygulama geliştirdi.

QNB Finansbank masrafsız Hazır Kredi dahilinde nakit edinmek isteyen müşteriler, bankaya başvurularını yaptıklarında, banka tarafından kendilerine; mevcut Ek Hesap limitine bağlı ve bu hesap limitine ek olarak tahsis edilen ve yalnızca taksitli olarak kullanabilecek bir kredi limiti sağlanmaktadır. İşlemleri tamamlanan ve müşteri hesabında bekleyen hazır kredi, müşterinin nakde ihtiyaç duyduğu anda hemen kullanılmaya imkan vermektedir.

Hazır Kredi Özellikleri!

Hazır Kredi limiti tahsis edilen müşteriye, krediden faydalanmadığı sürece herhangi bir maliyet yansıtılmamaktadır. Müşterinin kredi faizi, krediyi kullanmasının akabinde başlamaktadır. QNB Finansbank Hazır Kredi dahilinde müşteriye uygulanacak faiz oranı aylık yüzde 1,84 olmaktadır. Bu faiz oranına yasal vergi ve ücretler olan BSMV ve KKDF dahil değildir.

QNB Finansbank masrafsız hazır kredi dahilinde gecikme faiz oranı olarak ise aylık yüzde 2,34 seviyesi tayin edilmiştir. Bu faiz oranına da aynı şekilde BSMV ve KKDF dahil değildir. Banka, hazır kredi dahilinde kredi tahsis ücreti olarak bir ücret talebinde ise bulunmamaktadır. Yani kredide dosya masrafı bulunmamaktadır. Kredi ürünü dahilinde vade dilimleri olarak 12, 18, 24, 36 ve 48 ay tayin edilmiştir. Maksimum vade süresi 48 ay olarak belirlendiğinden, bu sürenin üzerinde bir kullandırım mümkün olmamaktadır.

Diğer Kredi Kampanyaları için Krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.