Ziraat Bankası, Engelleri Kaldıran Paket

Ziraat Bankası, engelli vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayarak, ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlayabilmeleri için “Engelsiz Destek Paketi”ni sunuyor.

Ziraat Bankası, engelli vatandaşların ülke ekonomisine daha fazla katılım sağlaması ve finansal faaliyetlerde bulunarak finansal ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile; uygun faiz oranlı masrafsız kredi, bankacılık ürünlerinde özel indirimler, Bireysel Emeklilik Sisteminde uygun çözümler, sigorta çözümleri gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm alanlarda avantajlı bankacılık ürünlerini içeren “Engelsiz Destek Paketi”ni sunuyor.

Engelli bireylere iş imkanı sunan firmaların da faydalanabileceği bu paket ile birlikte engelli vatandaşların ticari hayatta daha fazla aktif olmalarına destek sağlamayı hedefleyen Ziraat Bankası, en az iki adet otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi ile birlikte paketten faydalanılmasına olanak sağlıyor.

Engelsiz Destek Paketi’nden Kimler Faydalanabilir?

Ziraat Bankası’nın sunduğu “Engelsiz Destek Paketi”nden; engelli vatandaşların ortak olduğu firmalar, engelli bireyleri istihdam eden firmalar ve engelli vatandaşlar faydalanabilir.

Engelsiz Destek Paketi’nin Faydaları Nelerdir?

Engelsiz Destek Paketi’nin faydaları arasında 60 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile birlikte kredi imkanı bulunuyor.  Bankacılık işlemlerinde özel indirimler sağlayan Engelsiz Destek Paketi, aynı zamanda engelli vatandaşın kendisi, eşi ve 18 yaş üzerindeki çocukları için de özel Bireysel Emeklilik Planı oluşturuyor. Aynı zamanda paket sayesinde Ziraat Sigorta güvencesi ile birlikte, sektörel riskler gözetilerek teminatlandırılmış avantajlı sigorta hizmetlerinden faydanabilen engelli vatandaşlar, Ziraat Finans Grubu’nun özel avantajlarından faydalanma hakkı kazanıyor.

Sizde Engelsiz Destek Paketi’nden faydalanmak istiyorsanız size en yakın Ziraat Bankası Şubesi’ni ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilir, paket kapsamına dahil olabilirsiniz.