Vakıfbank Kredi Faiz Oranlarını İndirdi!

VakıfBank borçlarını sıfırlamak isteyen müşterilerini de unutmadı!

Borçlarını kapatmak isteyen vatandaşlar VakıfBank’tan Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi alabilirler. 3 ay ile 18 aya kadar vade seçeneği bulunan bu kredi de ise faiz indirimi yüzde 1,40’dan 1,32’ye indirildi.

62 yıllık deneyim içinde VakıfBank sadece bir alanda değil birçok alanda uzmanlaşmış bir bankadır. Bu süreci devam ettiren banka ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine Kasım ayına özgü bir indirim uyguluyor. Bu faiz indirimi kredi türüne göre farklılık gösterebilmekte.

Kredilerde Faizler İndirildi!

İhtiyaç ve tüketici kredilerinde VakıfBank 3 ay ile 48 aya kadar vade aralığı sunuyor. Bu krediler kapsamında faiz oranı değişiklik gösterebilir. Azami oran ise VakıfBank tarafından yüzde 1,65’e düşürüldü. Arsa Alım Kredisi kullanmak isteyenler ise 3 ay ile 120 aya kadar vade seçebilirler. Geri ödeyecekleri tutar ise yüzde 1,20’den yüzde 1,10’a düşürüldü. Yani gayrimenkul sahibi olmak isteyenler 3-120 ay vade ve yüze 1,10 faiz oranıyla borçlarını geri ödeyebilecekler.

Arsa ipoteği vererek taksitli tüketici kredisi alabilirsiniz!

Vakıfbank’a ipotek göstererek 48 ay vadeli Tüketici Kredisi alabilirsiniz. İndirim ise Tüketici kredisine yüzde 1,23 oranından yüzde 1,15 olarak yansıdı. Ayrıca VakıfBank’tan Taksitli Taşıt Kredisi de almanız mümkün. Bu kredi içinse Banka sizden araç rehini talep ediyor. 48 aya kadar vade seçeneğiyle faiz oranlarında değişiklik söz konusu değil. Bireysel İşyeri Alım Kredisi ise 3 ay ile 120 ay arasında vadelendirilmektedir. Banka faiz oranı ise yüzde 1,21’den 1,11’e çekmiştir.