Bonus Kredi Kartına 9. Kez Türkiye’nin En Çok Sevilen Kredi Kartı Ödülü

Türkiye’nin En Sevilen Markaları araştırması sonucunda Garanti Bankası kredi kartı olan Bonus kredi kartı 9. Kez en sevilen marka oldu.

Araştırmanın MediaCat-Ipsos iş birliğiyle yapıldığını söyleyen Garanti Bankası, araştırma sonuçlarında Bonus kredi kartının kredi kartıları kategorisinde marka bağımlılığı kapsamında çok sayıda rakibini geride bıraktığını, bunun sonucunda da birincilik elde ettiğini, Bonus’un Türkiye’de 9. Defa en sevilen kredi kartı olarak tarihe geçtiğini söyledi.

Bonus Kredi Kartı 18 Senedir Harcarken Kazandırıyor

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Garanti Bankası Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu, Bonus markasının 18 senelik süreçte Türkiye’nin en fazla kazandıran ve bedavası en çok olan kredi kartı olduğunu, Bonus kartın harcarken kazandırdığını, bunlara ek olarak kendine özgü müziğinin, peruğunun, Bonus yeşilinin, Bonus ailesinin bulunduğunu, bu kapsamda da her zaman hatırlandığını ve en sevilen kredi kartı olduğunu, bugüne kadar hem sektörde çok sayıda ilki müşterilerinin hizmetine sunduğunu söyledi.

Bonus kartın ülkenin ilk çipli kredi kartı olduğunu söyleyen Evlioğlu, aynı zamanda da ilk çok markalı kredi kartı olduğunu, bunlara ek olarak ilk şeffaf kart ve ilk temassız kart özelliklerinin bulunduğunu, ilk çevreci kart ve benzeri gibi trendleri de yakından takip ettiğini, her zaman müşterilerin ihtiyaçlarına direkt olarak yanıt verdiğini, bu sayede de her zaman müşterilerin beğenisini kazandığını söyledi.  Bonus kartın kredi kartı sektörüne çok farklı bir bakış açısı kazandırdığını söyleyen Evlioğlu, aldıkları ödülün kendilerini mutlu ettiğini, aynı zamanda da gurur verdiğini söyledi.