Garanti Bankası Ödüle Doymuyor

Garanti Bankası, Bonds & Loans finans yayınları tarafından düzene koyulan Bonds & Loands Awards 2016’nın kapsamı dahilinde en fazla ödül kazanan banka ünvanına sahip oldu.

Garanti Bankası, Kamuyu Bilgilendirme Platformu tarafından yapılan açıklama ile birlikte, Avrupa, Ordadoğu ve Afrika bölgelerinin önde gelen finans yayınlarından bir tanesi olan Bonds & Loans ‚ın düzenleyip yayınladığı Bonds & Loans Awards 2016 kapsamında, finansman sağladığı projeler ile bir çok yeni ödülü müzesine götürdü. Bu sayede en fazla ödül kazanan banka olma ünvanını kazanan Garanti Bankası, yeni ödüllerini müzesine götürdü.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin tarafından yapılan açıklamda, Garanti Bankası’nın finansman sağladığı alt yapı ve enerji alanlarında yer alan 7 farklı projenin, farklı kategorilerde 10 farklı ödüle layık görüldüğünü sözlerine ekledi.

Türk Ekonomisi’nin sürdürülebilir olarak büyümesinde kilit bir rol oynadıklarını dile getiren Edin, proje finansmanında sundukları makul çözümler ile birlikte sektörde öncü bir rol üstlendiklerini dile getirdi.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin yaptığı açıklamada, Garanti Bankası’nın Türkiye’de ilk kez proje finansmanı birimi oluşturduğunu hatırlattı.

Uzun zamandır olumlu bir performans sergilediklerini dile getiren Edin, projelerin ödüle layık görülebilmesi, hem Türkiye, hem de Garanti Bankası adına gurur verici bir olay olarak yorumladı. Garanti Bankası’nın kazandığı ödüllerin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Genel Müdür Yardımcısı Dildar Edin, 2017 yılında daha başarılı bir ivme hedeflediklerini dile getirid.