Aktif Bank’tan Düşük Faizli Alışveriş Kredisi

Aktif Bank, Türkiye’de hizmet veren bir çok firma ile anlaşmalı olarak; beyaz eşyadan doğal gaz tesisatına, mobilyadan cep telefonuna kadar bir çok farklı sektörde hızlı alışveriş kredisi olanağı sunuyor. Üstelik 48 aya kadar varan vade seçeneği ve 1.70 oranında aylık faiz ile birlikte!

Alışverişin en denli önemli olduğunu bir kez daha hatırlatan Aktif Bank, “Online Tüketici Finansman Modeli” ile birlikte alışverişiniz esnasında krediden faydalanmanıza olanak sağlıyor. 500 Türk Lirası’ndan 30 bin Türk Lirası’na kadar ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlayan Aktif Bank, vade farkı olmadan 48 aya kadar vade seçeneğini de beraberinde getiriyor.

Anlaşmalı olan firmalara üzerinden yapacağınız beyaz eşya, mobilya, doğal gaz tesisatı, medikal yatak gibi yüzlerce sektöre en uygun ihtiyaç kredisini kullanımınıza sunuyor. Vade seçenekleri arasında herhangi bir fark işletmeyen Aktif Bank, aylık yüzde 1,70 oranında sabit faiz ile 3 ay ila 48 ay arasında tercih edeceğiniz vadede geri ödeme yapmanıza olanak sağlıyor.

Alışveriş Esnasında Temin Edilen Alışveriş Kredisi!

Aktif Bank, N Kolay Taksit kampanyası çerçevesinde sunduğu sabit faizli alışveriş kredisinden faydalanmak için yapacağınız şeyler çok basit. Anlaşmalı olan firmalardan herhangi birine gidip, satın alacağınız ürünü belirledikten sonra cep telefonunuzdan SMS bölümüne girerek “TAKSİT” yazıp, boşluk bırakıp, TC Kimlik Numaranızı yazıp, 3050’ye SMS olarak göndermek yeterli olacaktır.

Başvurunuz sonrasında size SMS ile gelen kredi başvuru numaranızı, alışveriş yapacağınız bayiye iletmeniz halinde kredi teminatınız aracı bayi tarafından tamamlanıp, kredi değerlendirmeniz kısa bir süre zarfı içerisinde değerlendirilmeye alınır. Alışveriş kredisi talebinizin onaylanması halinde ise kredi sözleşmenizi ve gerekli evraklarınızı bayide imzalayarak ürününüzü hemen teslim alabilir, kredi ödemenize bir sonraki ay içerisinde başlayabilirsiniz!

Aktif Bank üzerinden temin ettiğiniz alışveriş kredinizi tüm PTT şubelerinden, PTT Matik’lerden, Vakıfbank ATM’lerinden, Akbank ATM’lerinden ve UPT bayileri üzerinden havale, EFT gibi işlemler vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz.