Albaraka Türk’ten 90.000 TL Konut Finansmanı Fırsatı!

Albaraka Türk Katılım Bankası, satın almak adına hayal kurduğunuz konut için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı konut kredisi kâr payı oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası ödemelerinizi 120 aya kadar uzayan vade seçeneklerinde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Hayalini kurduğunuz ev için hazırlanacak ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut finansmanını temin etmenize olanak sağlayan Albaraka Türk Katılım Bankası, düşük kâr payı oranları ile birlikte adeta kira öder gibi kendi evinize sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan konut finansmanı temin etmek adına yapacağınız finansman başvurusu aşamasında mutlaka nüfus cüzdanınızın, gelir belgenizin, ikâmet adresinizi gösteren belgenizin ve satın almak istediğiniz evin tapu fotokopisinin yanınızda bulunması gerekiyor.

90.000 Türk Lirası Konut Finansmanı Faiz Oranları

Hayalini kurduğunuz ev için 90 bin Türk Lirası tutarında konut finansmanı temin etmeniz halinde, Albaraka Türk Katılım Bankası 120 ay vade seçeneği için aylık yüzde 1,15 oranında konut finansmanı kâr payı oranları uygulaması gerçekleştiriyor. Bu kâr payı oranı eşliğinde temin edeceğiniz 90 bin Türk Lirası konut finansmanının ödemeleri için aylık bin 366,60 Türk Lirası tutarında ödeme yapmanız gerekirken, 90 bin Türk Lirası konut finansmanı için toplam ödeme yapacağınız miktar 166 bin 391 Türk Lirası’na denk geliyor.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 25 Kasım 2017 Cumartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.albaraka.com.tr/konut-finansmani.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.