Albaraka Türk’ten Devre Mülk İçin Özel Kredi!

Albaraka Türk Katılım Bankası, devre mülk sahibi olmak isteyenlere özel vade koşulları ve uygun faiz seçenekleri eşliğinde kredi imkânı sağlıyor.

Devre mülk, bir mülkün kullanım haklarının önceden belirlenmiş kullanım şekli üzerinden kullanılması için oluşturulmuş bir özelliktir. Bu özellik, genellikle kat mülkiyetinin birden fazla bölüme ayrılıp, farklı kişilere dağıtılmasıyla kullanılmaktadır. Kat mülkiyetini paylaşanlar, mülkiyete ait tüm özellikleri her yıl aynı tarihler olmak üzere yılın belirli tarihleri arasında kullanım hakkına sahip olurlar. Ülkemizde genellikle yaz aylarında tercih edilen bu yatırım şekline Albaraka Türk Katılım Bankası özel kredi olanağı tanıyor.

48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde, Albaraka Türk’ten temin edeceğiniz Devre Mülk Kredisini kullanacağınız mülkiyette, yıllık en az 15 gün süreli konaklama imkânınızın olması gerekiyor.

Albaraka Türk’ün sunduğu devre mülk kredisinden sadece gerçek kişiler faydalanabiliyor, yani ticari unvan ile devre mülk kredisine başvuramıyorsanız. 18 yaşının üstündeki bireylerin başvurabildiği bu kredi türünde başvuru aşamasında proforma fatura, nüfus cüzdanı ve gelir belgesi gerekiyor. İstenilen belgelerin yanınızda bulunması halinde size en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası şubesine giderek, başvuru formunuzu doldurup, başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirdikten ortalama 24 saat sonra, başvuru sonucunuzu öğrenebilir, onaylanması halinde finansmanınızı temin edebilirsiniz.

Albaraka Türk’ün sunduğu Devre Mülk Kredisi’nde kredi tutarının yüzde 0,50’si kadar Kredi Tahsis Ücreti temin edilirken, kişiye göre farklılık gösteren ferdi kaza sigortası da kredi miktarınıza eklenerek temin ediliyor. En uygun konut kredisi kapsamında aylık yüzde 1,00 oranında kâr uygulaması yapan Albaraka Türk, kredinizi 48 aya kadar vade seçeneği ile sizlere sunuyor.

Bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyalarından haberdar olmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.