Anında Onaylanan Taşıt Kredisi Garanti Bankası’nda!

Türkiye’de en çok kredi kampanyaları düzenleyen bankalar arasında yer alan Garanti Bankası, hem sıfır kilometre otomobiller, hem de ikinci el otomobiller için temin edebileceğiniz anında onaylanan taşıt kredisi kampanyası ile birlikte hayalinizdeki otomobile kavuşmanıza olanak sağlıyor.

Garanti Bankası, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte hem sıfır kilometre otomobillerinize, hem de ikinci el otomobillerinize ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini 48 aya varan vade seçenekleri ve düşük faiz oranları eşliğinde sunuyor.

Gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek temin edebileceğiniz Garanti Bankası taşıt kredisi ile birlikte siz de hayalini kurduğunuz otomobilin ister sıfır kilometre versiyonuna, isterseniz de ikinci el versiyonuna sahip olabilirsiniz.

İkinci el taşıt alımında, taşıtın yaşı ve vade süresi toplamı en fazla 108 ay olacak şekilde uygulama yapan Garanti Bankası, uzun vade koşulları eşliğinde taşıt kredisi temin etmenize olanak sağlıyor. Örneğin 3 yaşında olan bir otomobil alımınızda, maksimum 48 ay vade seçeneği uygulaması yapabilirken, aynı zamanda 6 yaşında bir otomobil alımınızda da 36 aya varan vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bankalar tarafından düzenlenen taşıt kredisi kampanyalarını inceleyebilir ve bütçeniz için en uygun taşıt kredisini temin edebilirsiniz.